Serialy

Tru calling //Volání mrtvých

19. února 2010 v 11:00 | Abigail
Tru v sobě objeví schopnost, která by měla zůstat utajená. Tato krásná a bystrá absolventka střední školy nastupuje na noční směnu. Tru pracuje v městské márnici a hned první noc uslyší zoufalé ženské volání o pomoc. Ale další ráno se Tru vzbudí do toho samého dne a má dvanáct hodin aby zachránila život ženy, která ji žádala o pomoc. Nejdřív se však Tru bude muset naučit svou nově nabytou schopnost používat. Svoje poslání už našla: Bude zachraňovat lidské životy... ale to by nebyl ten správný seriál bez zápletky, takže můžete očekávat i pár záporných postav. :)

rok výroby: 2009
hodnoceni: 71%

Zdroj: CSFD.cz

Dollhouse//Dům Loutek

18. února 2010 v 19:39 | Abigail

Dům loutek (Dollhouse) je ilegální místo. Místo, kde se plní přání. Klienti s dostatkem peněz a správnými kontakty si můžou najmout loutku, které je vymazána paměť, tudíž jí mohou vtisknout jakékoliv vzpomínky, jazyky a dovednosti, které potřebují při různých misích. Na misích je kontrolují opatrovníci (?) a po dokončení úkolu jim je opět vymazána paměť,n jsou udržováni ve futuristické laboratoři Domu loutek. Jsou to lidé, kteří se pro své důvody rozhodli vzdát těl. Mohou být kdokoliv.

hodnocení: 73%

Myslím, že je to solidní hodnocení a výbornej seriál ;)

rok výroby: 2009

Hlavní postavu Echo si zahrála Eliza Dushku, která je pro mě známá ze seriálu Angel a Tru Calling.

zdroj CSFD.cz

The Vampire diaries

8. února 2010 v 20:48 | Amanda
Vím, zase film popřípadě knížka o upírech, taky mě to štve. xD

Záměrně píšu o seriálu a ne o knížce, kterou bych většinou upřednostňovala, ale v tomhle případě mě knížka nenadchla tolik jako seriál. Neříkám, že jsem do toho seriálu blázen, ale hodně jsem to porovnávala s filmem Stmívání a Nový měsíc a rozhodně je to lepší.
Hlavní postavy zejména Elena, je úžasná herečka, dokáže perfektně vyjádřit pocity....uff nevím jak to popsat. Zkrátka pokud ještě nejste dostatečně otráveni tématikou upírů a máte chuť si něco pustit, zkuste Upíří deníky. První díly podle mě stojí za houby, ale když se to rozjede, tak to stojí za to.
 
 

Reklama