Momentky

Hláška turisťáku

24. května 2010 v 19:57 | Abigail
"Tak jsem dolízala a můžeme jít kouřit."

Obrázky aneb Abi přeci "neumí" malovat

18. února 2010 v 18:36 | Amanda
Možná to sem dávám na protest, možná proto, že se mi to hrozně líbí, ale každopádně nadpisem mírně sabotuji proti Abiinýmu často opakovanému výroku "Já neumím malovat".
Každopádně se s vámi chci poděli o své zážitky a potěšení z jejích kreseb, které jsem ji v posledních dnech nutila malovat....no jo do sešitů, nic jiného není po ruce a alespoň je mám veselejší a třeba se mi bude líp učit.
Takže díky Abi a doufám, že vám všem ostatním se budou líbit.

Kvalita není nic moc a obrázky působí "placaté" jelikož jsou naskenovaný, v originálu jsou hezčí. ;)

Obrázek ze dneška, který teď zdobí můj sešit z veřejné správy.
A tenhle je ze včerejška ze sešitu z češtiny.

Zpoždění cca deset let? To nic není xD

31. října 2009 v 14:49 | Abigail
Nevěřili byste, co se najde ve skříni...a po kolika letech xD

Zase si přijdu jako otrok

7. července 2009 v 23:05 | Chudinka Abííí
Po třech týdnech opět na praxi...fuj!!!

1. den prázdnin

1. července 2009 v 16:06

Tak a je to tady, první den prázdnin, čekají nás krásné dva měsíce volna, někdo jede k moři, někdo bude aktivně celé dva měsíce na brigádě a někdo, třeba jako já bude doma nebo na chatě........ale i tak si to všichni užijte!

1. den bez Abi

15. června 2009 v 19:21 | Amanda
Už je to tu zmíněno, ale napíšu to ještě jednou, dnes v jednu hodinu Abigail odletěla do Chorvatska.
V jedenáct mi psala, že je na letišti, tak jsem ji předem litovala a představovala si ji ty další dvě hodiny čekání na odlet v přeplněné letištní hale.
Ve dvě hodiny a pár minut mi přišla SMS, že právě vystoupila a čeká na svůj kufr, takže jsem si oddychla, když už jsem věděla, že je zase nohama na pevné zemi. Musím se též zmínit, že hned druhá věta v SMS byla: "A je tu nehorázný horko." Nad tou větou jsem se musela smát. :D Takže se zatím mějte a dál vás budu informovat, pokud ke mě dorazí nějaké zajímavé a nevšední informace z Abigailiny dovolené.

Sláva

12. června 2009 v 22:19 | Abigail
Dneska jsem byla naposledy na praxi.

Zase stěhování...

11. června 2009 v 20:15 | Abigail
...přesídlila jsem zase na praxi:D

Heh vymoženosti :-D

10. června 2009 v 20:54 | Amanda
Dnes mi do pokoje přibyla další šílená bedínka s čudlíkama, který mě děsí. :D Naši se rozhodli koupit scener s kopírkou a tiskárnou. Neříkám, že nemám radost, ale nebylo to nutný. Všechno bylo v pohodě až do té chvíle, kdy to v té bedničce podivně zaskřípalo a psalo mi to nějaký anglický nesmysly. Po spolupráci se slovníkem jsem zjistila, že se uvnitř sekl papír a mám přístroj zapnout a vyndat ho. Lehčí část a to překládání bylo za mnou horší bylo najít ten papír. On tam totiž žádný nebyl a já uvažovala jak to tomu šílenýmu přístroji vysvětlit. xD Samozdřejmě jsem na to nepřišla. Ale jsem natolik chytrá, že jsem si zavolala odborníka na počítače. To jsem neměla dělat. Hrozně jsem se styděla, když mi řekl že tam byly špatně dané barvy. No nic aspoň aspoň mi nainstaloval novej antivir, když už jsem tak blbá, že neumím zastčit barvy do tiskárny, ale abych se maličko ospravedlnila, tak musím říct, že jsem to nechtěla zničit, tak jsem na to moc netlačila, což jsem měla. Asi bych měla ještě poznamenat, že nejsem blond, tím ne, že bych chtěla urážet blondýnky, ale znáte to...............:D

Malá ukázka mého scaneru :D Je to obrázek co jsem namalovalal Abigail, jelikož se mi líbil ten klobouk, je to jeden z mála obrázků, co se mi jakž takž povedli namalovat.

Pár teček? x)

6. června 2009 v 12:47 | Abigail
...

Today

5. června 2009 v 14:18 | Abigail
Dneska jsem se ráno opět nemohla vyhrabat z postele, jak jinak, ale dneska to bylo strašný, opravdu:D

Jsme unavené, ale každá z něčeho jiného

4. června 2009 v 14:12 | Amanda
Dnešní den nezačal moc dobře, dostavila jsem se na praxi jako obyvykle a naše vedoucí nám oznámila s nevinou tváří, že má problém. Okamžitě mě napadlo, nemá pro nás práci, pustí nás domů. Samozdřejmě, že jsem se spletla, no ale doufat jsem mohla.
Problém byl v tom, že byly špatně označené některé šanony co jsme předešlé dva dny připravili ke skartaci, přibližně 38 šanonů jsme museli najít ve 400 pytlích. Každý pytel váží přibližně 40kg a všechny ty pytle jsme museli rozvázat, prohrabat, pak opět zavázat a hodit na hromadu.
Asi tak polovinu z toho co jsme měli za úkol najít jsme po dlouhé a únavné práci našli ale zbytek nikde........nakonec jsme šli zmoženi na svačinu a ve vedlejší garáži stáli 3 pytle a jedna přepravka. No jasně, že ten zbytek co jsme hledali byl v těch pytlích xD v tu chvíli mi někdo něco vytkout tak ho asi zakousnu jak jsem byla naštvaná, ale celkem se mi ulevilo, že jsme to našli.
Nu a protože jsme už měli hotovo a celé dopoledne jsme tam přehazovaly těžký pytle tak nás vedoucí pustila domů, když v tom mi volala Abigail, že má přestávku. Tak jsme se sešli před VZP a jen tak kecali a pak si Abi začala stěžovat jak je unavená, neříkám, že nemůže být unavená, jelikož je silná alergička, ale když mi oznámila, že celej den dirkovala papíry a já jsem si představila samu sebe jak hážu jeden pytel za druhým, dostala jsem vztek............v prvním návalu vzteku jsem i uvažovala že jí jednu vrazím, ale stejně bych to neuděla xD. No nic, uklidnila jsem se a jela domů, uvařila si oběd, sepsala 4 stránky A4 o praxi a teď půjdu spát i když nevím jestli nebudu stále myslet na zmoženou Abi u dirkovačky na papír.........xD

Jen pro představu, malá část naší práce. :D

Třetí den praxe aneb...

3. června 2009 v 13:47 | Abigail
...ještě zbývá 17 pracovních dní!!!

Jak jsem slíbila...

2. června 2009 v 20:17 | Abigail
...přidávám sem exkluzivní fotky z naší hrobky.

Praxe aneb stalo se to, co jsem nechtěla

1. června 2009 v 19:48 | Abigail
Jak jsem se včera zmiňovala dneska jsem měla první den praxe. Ráno ve tři čtvrtě na osm jsem se ponížila, trošku;), přišla jsem na magistrát a nikde nikdo...tak jsem se vyděsila a šla se zeptat na informace, tam volali jedný pani a ta řekla, že si pro nás v osm do vestibulu přijde. Poděkovala jsem a šla se podívat k silnici jestli tam nikdo neni, naštěstí už se tam začali scházet lidi. V osm jsme čekali ve vestibulu, kam si pro nás přišla pracovnice a odvedla nás do zasedačky, kde jsme se rozdělili po dvojcích. Já a spolužačka jsme si šly na odbor školství a tělovýchovy...ech, skončily jsme v archivu, kde je snad milion svazků s lidma, kteří kdy pracovali ve školství. Mezi tyto lidi se také počítají topiči a uklízečky.
Musíme vyndat složky, které jsou nějak nesmyslně rozdělené, ale v nějaký zvláštních oddělení, takže to oddělení musíme poskládat abecedně a následně brát každou složku zvlášť a hledat pracovní smlouvu. Zapisujeme jméno a příjmení + rodné příjmení u vdaných žen, narození a pracovní poměr, od kdy do kdy a co dělali. To všechno musíme zapsat na vršek složky. Jediné, co mi dělá radost je to, že ty složky jsou pastelově barevné x)...za tři hodiny jsme udělaly jen cca 25 složek a ještě pořád jsme u písmena "A". Těch je málo asi jen 35 složek takže to do zítra doděláme, ale "B" jsou snad dvě nebo tři police...takže to bude asi až do konce praxe.
Nakonec jsme si daly přestávku...trošku jsme si ji protáhly, ale co by jste chtěli. Kdyby byly pod magistrátem katakomby tak jsme tam...jsme ve sklepeních prostorách, ale prý můžeme být rády, že nám tam neběhaj myši...souhlasím:) Snesu pavouky, ale kdyby mi tam pod nohama proběhl nějakej potkan tak už bych tam asi dobrovolně nevlezla:) Zítra vám se dám "exkluzivní" fotky z našeho "úžasného" archivu:)

První den praxe aneb už umím vázat uzly

1. června 2009 v 15:40 | Amanda
Takže dnes jsem úspěšně přežila první den praxe. S Abigail a Hally studujeme veřejnosprávní činost takže můžu mít praxi kdekoliv na úřadě, já jsem skončila na VZP.
Můj první dojem? Zděšení! Jasně že jsem nečekala že mě rovnou posadí někam do kanceláře, ale že mě šoupnou do garáže plný papírů, šanonů a papírovejch pytlů to jsem fakt nečekala. Celej den jsem házela starý, zaprášený papíry, letáky a brožury do pytlů a vázala je. Mám z toho sedřený prsty. xD Co budu psát do deníku praxe pro třídní to opravdu nevím snad jen: "První den jsem zjistila že úřady mají neuvěřitelný nepořádek v garážích a naučili mě házet papíry do pytlů a vázat uzle." Co na to řekne třídní.........no na to si počkám xD. Ale bych jen nepomlouvala tak musím uznat že nám dovolili používat slušně vybavenou kuchyňku s úžasnou lednicí xD, zítra sem možná přidám fotku, jestli budu mít čas ji vyfotit. :D

Už zase...

13. února 2009 v 16:36 | Abigail

Dneska už je zase další maturák...no, ale tenhle rok je to naštěstí poslední;) Tak to snad nějak přežiju;) určitě a nakonec se mi to bude líbit, jako vždycky přijdu domů a budu utahaná, jak kotě. Spí u mě kamarádka (Amanda) a pořád bude říkat, jestli mi nevadí, že u mě bude spát...nevadí! Njn, některým lidem to nestačí řict jen jednou x)
Jo, doufej, že mamka něco nakoupí:D Jak je často v práci tak máme nějak málo jídla, ale čínský polívky to jistí:D

Něco na mě leze...

9. prosince 2008 v 17:22 | Abigail Evans

Asi na mě něco leze...pálí mě v krku a pořád mám pocit, že musim kašlat:( Doufám, že budu 22.12 zdravá...kdo ví, ví...

For me

3. prosince 2008 v 20:44 | Abigail Evans


Ahojte lidi vím, je to jen hloupost...Ne pro mě je to hrozně důležitý, takže na týhle stránečce je povídka pro mě od kamarádky tak se tam pls jukněte děkuju


Vím je to publikace jinýho blogu, ale já musela:-* Zatím pa

Jupí

29. listopadu 2008 v 20:42 | Makythka
Takže dneska jsem oslavila s rodinou svoje narozeniny...ne vlastně neoslavila. Moje rodina se na mě sprostě vykašlala...ale já je nepotřebuju. Od rodičů jsem dostala dárek, který jsem si už tak dlouho přála, nemůžu za to:D Já dostala notebook...uáh...jsem se musela pochlubit:D Už k němu jen internet...:D
 
 

Reklama