Deník

Lidská hloupost

13. ledna 2013 v 22:09 | Abigail
nezná mezí.

Vánoce - trochu jinak

18. prosince 2011 v 23:53 | Abigail

V práci jsem potkala dívku, která se rozhodla sabotovat Vánoce. Prý je hloupé hrát si na rodinu jen jednou v roce, když po zbytek je to… zvláštní. Já se rozhodla Vánoce plně podporovat. Myslím, že není tak špatné si jednou v roce na Vánoce zahrát na spořádanou rodinku, která je v naprostý pohodě.

Moji milí spolubydlící

5. prosince 2011 v 21:14 | Abigail

Mám neuvěřitelně skvělé spolubydlící na naší buňce, pokud ovšem holdujete tomu, že přijdou v půl šesté ráno a začnou na sebe řvát z koupelny do pokoje jako kdyby bylo pravé odpoledne. Bohužel já taková nejsem, je pravda, že dokážu být poměrně tolerantní tudíž už mám tik v půlce těla jakmile slyším bouchat dveře. Toho kluka zřejmě nikdo nenaučil, že dveře mají i kliku. Takže tak mile mlátí vším.

Rodinný výlet - tak jsem se dočkala

12. srpna 2011 v 22:41 | Abigail

Dlouho nic a teď tak dlouhý článek :D

Jsem masožravec, tak uteč, nebo jsi na řadě

10. března 2011 v 21:20 | Abigail
Zkouším psát články k tématu týdne, protože to za a) přivede někdy lidi na můj blog a za b) někdy jsou ty témata vážně dobrý + za c) je to dobrá příprava na maturitu :) Taky dostanete témata a neptají se jestli Vám sedí nebo ne ;)
Nevím, vegetariánství mi asi zrovna moc nesedne :)

Jednou větou

8. března 2011 v 14:48 | Abigail
Pamatuju si na fajn holku, která brečela, když jí rodiče povolili králíka jako domácí zvířátko... ta skvělá holka je pryč a je tu nějakej zbytek, kterej se vám posmívá za vaší hloupost.

Končím, abych dodržela jednu větu ;) Souvětí je taky jedna věta xD A tohle nepočítejte xP

Find the crash

4. března 2011 v 9:35 | Abigail
Co tento týden? :) Dostala jsem jedničku z účta a měla neuvěřitelnou radost a potom dvojku z češtiny, to jsem byla trošku zklamanější, ale na to, že jsem si to jenom jednou dvakrát přečetla... :) Potom jsme psali z veřejné správy, což asi nebude nic moc :( A dneska nás čeká ještě test z matematiky, opravdu jsem "nadšená".

Uá jsem tu :)

28. února 2011 v 21:38 | Abigail
Páni, nejspíš jsem na blogu už dlouho nebyla,když vidím ty změny... :)
No chtěla bych Vám říct, že bohužel teď vůbec nic nestíhám takže pozastavuju činnost blogu :) Ale nebojte já se vrátím, jako správnej Chuch Norris nebo Dominiki Hašek :)

Tak zatím pa milášci ;)

Jsem nemocná... proč?

8. února 2011 v 13:52 | Abigail
Zdravíčko,
po dlouhé době jsem se rozhodla sem přihodit nějaký ten článek ;)

4 dny

17. ledna 2011 v 20:32 | Abigail
Čtyři dne do zahájení maturitního plesu :)

Lidi kam jste se poděli?

16. ledna 2011 v 0:26 | Abigail
Pár dní se nedostanu na net a hned mi klesne návštěvnost o tolik lidí.

Maturák, maturák, maturák

11. ledna 2011 v 8:43 | Abigail
Zdravím,
jak jsem psala, že jsem zase a zase opravovala pozvánky na maturitní ples tak jsem nakonec zjistila, že se tý holce nelíbí, já už se na to vykašlu, nebudu nic dělat a ať si to někde zaplatí. Už ale není čas, ale je to fakt hrozný! Jsem naštvaná a i když kamarádka říká, abych to neřešila, tak vám to stejně vrtá hlavou.
Dál dělám půlnoční noviny, ale u některých nemám ještě motto, takže ani nemůžu pokračovat, protože nevím, jak dlouhé to motto bude. Gr
A ještě volal domů zástupce ředitele, že propadám z práva, tak musim zavolat, aby mě mamka seřvala po telefonu a ne potom v pátek až dorazim :) Naštěstí jsem si to právo zachránila takže to musím vysvětlit a samozřejmě to, že budu mít příští pololetí to bude lepší.
Tak ať to bude lepší a hlavně žádný nervy... trošku se bojím a maličko se třesu, držte mi palce, popadá mě panika.

Occasional Egotist

5. ledna 2011 v 21:23 | Abigail
egotist
Příležitostný sobec,
myslím, že tak by se dal nazvat každý, protože lidé jsou sobečtí a ja také. A slyším to od druhých pořád tak často, ale oni si ani neuvědomují, co dělají sami.

Bla, bla, bla

4. ledna 2011 v 8:25 | Abigail
čiči
Zdravíčko,
právě nám odpadlo CSŘ, jedna hodina prostě... a máme němčinu, naštěstí nás dneska paní učitelka chtěla potěšit tak nás nechala jít na počítače :) Chtěla jsem se s Amandou bavit, ale bohužel nemá nárok, čte si knížku. Je milý vědět, že jste pro všechny to nejnižší stvoření, který se dá zabít obyčejnou knížkou. Samozřejmě až to večer najde, tak bude naštvaná a bude říkat, že to není pravda, ale prostě...každej, to vidí jinak. Já bych taky říkala, že to není pravda... hm, ale zřejmě je.
Včera se obětí mé špatné nálady stala Adri, je mi to hrozně líto, ale hrozně mi to pomohlo, kdyby náhodou narazila na tenhle blog a článek, takže Mockrát děkuju, Adri.
Je to hloupý depkařit, ale někdy to prostě tak padne a neovlivním to.
Teď mám radost, že se tady na blogu objevila Francys... konečně někdo, kdo miluje Supernatural stejně jako já :D Chich...
Článek o ničem, ale měla jsem hroznou chuť ho napast :D

Když dostanu výřečnou náladu

2. ledna 2011 v 23:21 | Abigail
tygrik

Kde nic, tu nic a najednou se Vás snažím zahltit informacema, promiňte, o svátcích vůbec nebyl čas.

Školní povinné nepovinné akce

22. prosince 2010 v 0:17 | Abigail
Vánoce se blíží a naše třída se rozhodla zazpívat poslední den před celou školou, ale to bude až zítra. Dneska jsme šli zazpívat do důchoďáku. Cestou jsme si povídali takový morbidní vtipy, kterými jsme se zřejmě snažili zahnat to, co má přijít. Bohužel nikdo, kromě těch kteří už tam byli, nevěděl co ho čeká. Den předtím jsme si pro důchodce připravili nějaký přáníčka, abychom tam nepřišli s prázdnou a udělali jim radost.

Vánoční článek :)

15. prosince 2010 v 21:32 | Abigail
Posledních pár dní je vážně hektických. Jsem nějaká nemocná, ale ta nemoc ne a ne se projevit pořádně. Ale stejně jsem minulý týden zůstala od úterka doma, alespoň jsem pomáhala dělat cukroví a snažila se zvláštním způsobem vykurýrovat… stylem stačí pít čaj. Chodila jsem spát dost pozdě, ale zvládala jsem dost věcí až na maturitní otázky, který docela potřebuju. :) Teď budou vánoční prázdniny tak se do toho vrhnu po hlavě.
Tenhle víkend doděláme cukroví, uklidíme a budu mít snad chvíli pokoj :) Ale netěšim se na zdobení stromečku, nějak se mi do toho chce rok od roku míň a míň, táta z toho začíná být pěkně cholerickej.

Happy B-day

25. listopadu 2010 v 21:28 | Abigail
Cake
Happy birthday
Dneska je to přesně devatenáct let, co obývám tento svět. Ne vždy účelně, ne vždy s vděčností, ale existuju, tu a tam to někomu vadí, ale nic s tím nenadělají.
Když se podívám na svůj minulý rok tak nebyl zrovna nějak zdárný, ale úspěšně jsem ho přežila. Pár jizev se objevilo, ale stále žiju xD
No tak tedy za půl hodiny mi bude devatenáct let :D Narodila jsem se v deset tak tedy dobrou noc a lepší příští rok :)


Zdroj pictu: deviantart.com

Proč taková?

14. listopadu 2010 v 22:46 | Abigail
Zdravíčko,
Moc často se tady nový články neobjevují, ale dneska je zrovna ta zvláštní chvíle, kdy ano. Dneska byl krásnej den, všimli jste si? Vystrčili jste nos z bytu? Šli jste s přáteli ven? Ne? Tak to je dost mrzutý. Já šla jenom ven a večer jsem si vlezla na jednu online hru, kterou jsem začala hrát a nevím, zrovna teď je mi ze sebe dost blbě.
Lidi se hádají a já nemůžu pomoct a to se tolik snažim… nemůžu zachránit vše co bych chtěla, to bych nebyla já, ale Amanda.
Tenhle článek určitě někoho naštve, minimálně Am, ale prostě i když se snažím být dokonalá tak to nejde… nedokážu to. Jsem jen průměrnej až podprůměrnej člověk. Nevím, proč se s mnou lidé baví, nevím, co čekají, že ze mne získají…
Raději mlčím než abych se musela bavit s lidma. Raději utíkám před než abych se zastavila a užila si tu chvíli, kterou právě prožívám.
Právě teď, dneska večer ve 22:45 chci být sama. Stává se vám to někdy?

Po dlouhé době nový článek 2/2

6. listopadu 2010 v 21:58 | Abigail
Krátký pokračování :)
 
 

Reklama