Akcičky

Maturák - fotky

30. ledna 2010 v 22:14 | Amanda
Dál rozepisovat průběh maturáku by bylo zbytečný, jelikož Abi to podle mě popsala dostatečně.
Jen snad řeknu, že já nevstávala tak pozdě, celý den jsem měla děsný nervy a čekala, kdy se něco pokazí, ale naštěstí to dopadlo jen mírně zničenejma botama, protože jsem uklouzla na schodech. Divím, se že to Abi ve svém článku nepoznamenala, jelikož o tom chtěla vykládat všem kolem. Dál jsem poslouchala Abiiny stížnosti na gelové nehty....ještě teď se musím smát. xD

Tak a teď ty slíbené fotky:

Takhle jsme nakonec vymysleli Abiin účes. :)

Maturitní ples

30. ledna 2010 v 20:53 | Abigail
Včera jsem vstala v půl dvanáctý, nějak jsem zaspala.
Rychle jsem udělala tátovi jídlo, něco málo si od něj zobla a rychle vlítla do pokoje a do tašky nastrkala dvoje šaty, nějaký doplňky, pár šminek a něco málo k jídlu (čokoládovou rolku a marokánku ;)). K Monče přišla její kamarádka a začaly mi zkoušet účesy na hlavě, během dvou hodin jsem měla účes hotový a lakem stužený tak, že kdybych se rozeběhla proti zdi určitě ji zbourám ;) Potom Janča udělala Monče kudrlinky :) Určitě vám sem hodí fotky.
Oblékly jsme se do šatů, pod to navlíkly džíny aby nám nebyla zima a já na botech, který určitě nebyly zimní, protože neměly žádnou podrážku jsme doklouzaly na nádraží.
Jely do Nejdku na maturák, kde jsme měly dělat tombolu. Nějakým záhadným způsobem si ode mne strojvůdčí nevzal peníze, takže jsem jela v podstatě na černo xD
Dorazily jsme do kulturáku a dívaly se na předtančení, který ještě nacvičovali. Hlídaly jsme tombolu, aby jí lidi nerozkradli, stejně nám potom pár cen zmizelo.
Předtančení bylo...hezký, ale přece jen jsem si myslela, že to budou mít líp secvičení, ale písničky jako je Na kolena a konečná písnička z Hříšnýho tance (nevím, jak se jmenuje) to jistily.
Mezitím než se z jedněch šatů převlíkly do druhých měli jako kulturní vložku nějakou divnou skupinu, která nebyla nic moc, potom dělali světelnou show a ta byla lepší :) Potom tam byl nějakej Kašpar tak ho alespoň nazvali. Jezdil na jednokolce a potom už jenom žongloval. Žongloval s kuželema, diablem, kroužkama, míčkama a kloboukama. Takže celý vystoupení bylo o tom, jak žongloval...trošku nudný.
Potom se asi hodinu nic nedělo, bylo šerpování a potom se začala prodávat tombola. My jí měly rozdávat, tak jsme tam stály, potom se tam nahrnuli lidi, uzavřeli prostor...začali být samozřejmě nervózní, protože maturanti dali špatně tombolu podle čísel tak nám trvalo dlouho hledání.
Někdo prý shodil dárkové poukazy a lidi se na to pr vrhli. Já nevím, hodinu a půl mám výpadek paměti, protože bylo málo vzduchu, hodně lidí a všichni si mysleli, že musí být první. Nějakej kluk tam začal vyjíždět, tak mi ruply nervy a já ho sjela...přestal xD Alespoň něco z toho bylo :)
V jednu hodinu jsem dorazila zhruba domů, skoukla Super Natural, kterýho dávali reprízu a šla spát.
Ráno jsem vstala dřív abych se podívala na Doll house a vstala jsem. Máma samozřejmě naštvaná, protože jsem vstala tak pozdě. Zalezla jsem si do vany a snažila se spláchnout si tu tunu laku z hlavy. Ne moc povedeně, takže jsem musela šamponem, kondicionérem a potom sem si na to na hodinu hodila masku na vlasy. Pořád jsou nějaký divný, ale zítra si to umyju znovu a uvidím :)
Jeli jsme k babičce, kde se sešla sešlost místo pohřbu prababičky. Bylo to divný, takový trapný ticho. Pobyli jsme tam tři hodiny a jeli domů.
Máma nedokáže překousnout babiččinu averzi...proč to pořád musí řešit?
Nejradši bych vypadla, protože máma si svojí blbou náladu vylejvá na mě a jak se jí mám bránit? To prostě nejde...ona si pořád myslí, jak na ní útočim...pche. ;)

Silvestr, flaška...xD

1. ledna 2010 v 21:38 | Abigail
Jak jsem psala ve čtvrtek s tím, že mi táta nepomůže kupodivu jsem se nemýlila...jak jinak. Ráno jsem vstala v půl jedenáctý, protože jsem byla po pár dnech vyčerpaná. Sebrala jsem prádlo a navrhla tátovi, že může buďto mazat jednohubky nebo vyžehlit prádlo. Podíval se na mě jako bych se zbláznila a řekl mi, že jsem měla vstát dřív abych to všechno zvládla.
V tomhle duchu se táhl celej den.
Potom jsem jela k Monče, kde jsme slavili Silvestra.
Začalo to takovým nevinným pitím, potom jsme si povídali, hráli šachy a potom začali hrát flašku. Já se tak strašně moc stydim xD Vždycky...takže otázky nebyly nic moc a úkoly ode mě taky ne :)
Já obíhala dětský hřiště v podprsence xD Mimo jiný jsem i tancovala, ne okolo tyče xD ale taky na hřišti. Nebyla jsem opilá, jen v náladě. Monča se zase vlnila na křesle a zpívala: Jsem kočka, jsem kočka, jsem kočka xD
O půl noci jsme si připili s kamarádovou babičkou, popřáli si Šťastnej Novej Rok a šli vybouchat bouchačky :D Já si to užívala a Am si připálila palec xD A to jsem ji nechala zapálit jen jednu kulovou pumu xD
Potom jsme šli spát, tedy jelikož jsem pila vodku s energy drinkem tak jsem nemohla usnout...nějak moc to se mnou udělalo xD
Takže jsem šla dneska spát v sedm a vstávala v půl jedenáctý ráno, šla jsem za Amandou a jeli k nám domů, kde jsme se naobědvali a jeli do kina na Slunce, dokumentární 3D film, ale bylo to hezký :) Ale říkám si: Za dobrotu, na žebrotu.
Samozřejmě máma měla blbý kecy, jako že je to moc nahlas a takový blbiny. To Slunce nebylo tak nahlas, to tam potom nebyla na toho Avatara. :)
Am nakonec chtěla jít se mnou, bohužel vedle mě nebylo volný místo, takže nakonec jela domů za králíkem, ale ještě se mnou byla dvě hodiny ve Varech (zapomněla jsem si doma mobil a nemohla si zavolat odvoz, takže se to vyřešilo ještě když tam byla Monča. Telefoní budky rozbitý) takže jsme si sedly na půl hodiny do McDonaldu a potom se šly posadit k Vřídlu, protože venku byla zima xD V 16:50 Monča odjížděla domů a já šla na Avatara.

Sobota aneb oslava narozenin

6. prosince 2009 v 17:35 | Abigail
Zdravím,
vím posledních pár dní jsem se neozvala, ale opravdu jsem vám moc vděčná za přízeň a za to, že tento blog navštěvujete:)

Včera jsem spala u Abi x)

30. října 2009 v 10:35 | Amanda
Souhlasím se vším co napsala Abi, ale mám pár poznámek.

Ještě než jsme jeli domů, jsme si chtěli půjčit film. jelikož se nám nechtělo šlapat do Panasonicu, přes celý Vary tak jsme šli do Beana. Vybrali jsme si Andělé a Démoni, Wolverina a nějakou komedii jejíž jméno mi právě uniká. xD Byla jsem nadšená těma filmama, ale ne dlouho. Ta "milá" prodavačka nám totiž řekla, že při první výpůjčce musíme složit kauci 300,- na jedno DVD. Normálně s devíti stovkama po Varech nechodíme, takže jsme zklamaně odešli a já se vztekala ještě u Ohře. xD
Štěstí, že jsem sebou vzala z domova alespoň Underworld 3, bylo na co koukat.

K mé volké radosti jsme nemuseli šlapak k Abi domů pěšky ty 4km, ale svezl nás její taťka. Díky za to. :)

Dorazili jsme domů a Ab samozdřejmě zalehla k notebooku. Chvilku jsem tam byla sní, ale vzdala jsem to. Pak mi uvařila svou dobrou čokoládu :P a pustili jsme si ten film na který jsme ovšem koukali stylem :

film-píp(zpáva na skypu)-skyp-film-píp-skyp-film xD

Abi totiž ještě stíhala hrát RPG, mírně parodované, ale holčiný s kterými hrála, byli milý, chtěli abych se připojila. :)

Po filmu - bylo asi půl jedný - jsem to vzdala a šla si lehnou, samozdřejmě, že mě nenechala jen tak spát, ale chtěla si povídat, ze slušnousti jsem jí odpovídala, ale pak jsem se na to vykašlala a spinkala.....

Ráno jsem jí to všechno oplatila vstáváním v 6:00 xD

Dneska u mě spí Am x)

29. října 2009 v 21:32 | Abigail
Dneska jsem zavolala Amandě, jestli by u nás nechtěla spát a ona, že klidně :D Takže jsem za ní jela do města, kde byli v čajovně...opět. Potom jsem si skočila pro bagetu a jely jsme do Nový Role pro její věci, tam jsem jim zase snědla salám (sežrala bylo až moc silný slovo x))

Am: Jsme chudší o pár koleček salámu.....jsme na tom už fakt špatně že?.......

Dává sem své myšlenky, jelikož ležíme na mojí metrový posteli - kupodivu se sem obě vejdeme - a ona si to čte, například teď opět prohodila : Mám zase něco poznamenat? Ale takovým hrubým chlapským hlasem xD A teď tady dělá takový vykolejený : Ah - Eh...si děláš legraci, ne?:D
Já z ní nemůžu...
Potom se jí zdálo divný, když jsem jí řekla v půl jedný, že už tedy vstanu...no :D Do Varů jsem se dokopala až o dvě hodiny později :D
Dočetla jsem Pygmalion...no wow, pokud by kdokoli hledal předlohu pro dr. House tak tohle je ta pravá postava xD Až mi bylo Higginse líto :)

Včera jsem si po dlouhý době pokecala s lidma na ICQ, zahrála si nezávazně RPG a bylo to všechno hrozně fajn...

Teď právě Am rezignovala a šla si lehnout na svůj gauč...ach jo, jdu udělat horkou čokoládu ať má alespoň radost:)

Tohle si přečte totiž až zítra...tedy ten konec xD

Víkend:)

25. října 2009 v 23:48 | Abigail
V sobotu jsem byla odhodlaná vzít si bublifuk...napsat na blog, že si ho jdu dát do tašky a udělat to je opravdu něco jiného. Nakonec jsem začala před odjezdem do čajovny pobíhat, jak splašená a to jen aby můj papínek stihl Bobule. Nevím jestli je stihl, ale já zapomněla bublifuk a potom v osm hodin jsem běhala po Varech a scháněla ho. Věřili byste tomu, že velká část - celý Vary až na večerky, měly zavřeno? No vážně a tam, kde nebylo zavřeno tak neměli bublifuk. Co když velký dítě jako já chce zrovna v osm hodin bublifuk a nechce se mu jet do Tesca? Takže jsme nakonec byli bez bublifuku, Am sice vzala svůj, ale ten byl prázdnej:(

Sobota

20. září 2009 v 13:44 | Abigail
Historické trhy, celej sobotní den - no bylo to moc fajn!

Pátek

20. září 2009 v 13:02 | Abigail
Fotky našich vlaštovek a pečení...

30. července

2. srpna 2009 v 0:45 | Abigail
Ráno...dopoledne, jsme měly co dělat vstát v půl dvanácty, kdy jsme se nasnídaly a vyrazily ve tři do města, poté co mi mamka oznámila, že přijednou kamarádky a budou jí dělat vlasy. Musela jsem si sehnat číslo jedné z nich (původní mobil někde ztratila) do osmi jsme zkrátka měly dorazit.

29. července

2. srpna 2009 v 0:44 | Abigail
Ráno jsme se probudily okolo desáty, pro mě až příliš brzy...normálně chodím spát dřív. Nasnídaly jsme se a zkoukly zbylý dva filmy, protože když už je mám doma tak je přeci nevrátim dokud je nezkouknu, ne? Ještě jsme je musely zaplatit x)

28. července

2. srpna 2009 v 0:42 | Abigail
V první řadě bych se vám chtěla omluvit, že jsem sem tak dlouho nic nepřidala, myslela jsem si, že bude čas, ale nějak jsme se k tomu nedostaly:) A je to menší comeback do července.

Výlet-Plzeň

23. července 2009 v 17:14 | Amanda
Co se dá dělat o prázdninách? Všechno! A my s Abi jsme vyrazily na výlet do Plzně. Jeli jsme ještě s kamarádkou Kačkou a mojí mamkou, ne že by jsme potřebovali dospělácký doprovod, ale finance jsou třeba. xD
Takže, ráno jsem musela stávat v 6 abych stihla autobus do Varů (a ještě jsem vzbudila Abi o hodinu dřív než bylo nutný xD) a tam jsme jak trubky čekaly hodinu než jel autobus do Plzně, to už dorazila i Abi.První jsem si všimla jejích brýlí a potom až Aigail. xD Za úspěšné spolupráce s Mp4 a mobilem jsme po hodině a půl dorazily do Plzně, ani jsme nezabloudily a dokonce jsem trefila i na náměstí, který teda není nijak těžký najít díky katedrále, ale cestou jsem si stejně vyslechla kecy typu "Jdeme správně?" a "Jseš si jistá, že tudy?".
Na náměstí jsme si vyšlapali 301 schodů na věž.....bylo to hrozný, jelikož úsekama tam mají šíleně úzký schody a nízký stropy. Chvíli jsme se kochaly výhledem na okolí a pak jsme sešlapali zase dolů, musím dodat, že bez úrazu, i když to bylo chvilkama kritický.
Pak Abi donutila sníst prodavače zmrzliny zmrzlinu, která měla být pro ni, jenže včas neřekla, že nechce jahodovou a on jí dal míchanou, tak se holt taky osvěžil. Plzeň je hrozně nedokonalá, netočili čokoládovou....:(
Pak jsme navštívili výstavu pohádkových kostýmů a skonstatovali jsme, že ty herečky co je měli, museli bejt (jsem hrozně nespisovná) hrozně malinký a ještě víc vychrtlý.
Další zastávkou mělo být muzeum strašidel,ale jakmile jsme zjistily vstupný tak jsme paní za kasou řekli, že se podíváme radši jen z dálky....Abiina hláška xD
A jelikož bylo nechutný horko, zjistili jsme nejbližší spoj zpátky do Varů a rozjeli se domů. Zpáteční cesta byla fakt hrozná, šílený horko a nějakej chrochtající pán na zadních sedačkách....ke všemu mi došla baterka v Mp4.....takže jsem poslouchala zvuk motoru, odkapávající pot ze všech cestujících a chrochtajícího pána. xD Ale jinak bezva výlet. :D
Zatím se s Vámi loučím pa Amanda :-*

Školní výlet 18.-20. května

26. května 2009 v 21:11 | Abigail
Zhodnocení školního výletu:)

Čtvrtek 9.4.2009

14. dubna 2009 v 10:44 | Abigail

Ráno se Amanda probudila v deset, což je pro mě hrozně moc brzo, ale ještě že jsme vstaly tak "brzo" jinak by jsme nestihly bus ve 12:10.
Am si sbalila věci do batohu a kvůli tomu, že potřbovala na netu na banku tak jsem zapojila notebook, jenže než projedu všechny svoje oblíbený blogy tak to chvíli trvá. Am začala smažit oběd (kuřecí řízky a hranolky) v půl dvanácty jsme vyběhly z bytu a musely navštívit ještě její dvě babičky, naštěstí bydlí blízko sebe. Jenže když sebou taháte tašky z intru tak to neni nejlehčí. Všechno jsme v pohodě stihly a v buse jsme si dokonce i obě sedly...zabraly jsme dvě dvojsedačky, protože jsem si na sedadlo položila svoje zavazadla xP Ve 12:40 jsme byly ve Varech a jely k nám domů. Mamce "chcíplo" auto, takže jsme jely s tetou a tašky jsem měla oproti intru asi o sedm kilo těžší, pitivo na večer;) V šest přišli kamarádky a potom v půl jedenáctý dorazila i Ivushka.
Ještě než dorazila Ivča tak jsem se nechala fotit alá Witch:D Možná sem dám fotky jestli mi je pošle Zee...snad jo:D
Hrály jsme člověče napij se, ale když pijete už šestýho panáka a Zee nic...bylo jí špatně, tak je to trošku blbý. Nakonec jsme to s pitím utly a šly do obýváku koukat na televizi.
Pustily jsme si Puberťačku a Step up II. při tom už začaly holky usínat. Mně se ten film líbí, ale jednička je hezčí. Už chtěly spát, ale já dala do DVD ještě Twilight - u toho jsem začala usínat zase já:D To je tak strašně nudnej film! Jsem se těšila jen na některý scény, úplně natěšená jsem byla třeba na scénu se softballem, když Edward přivedl Bellu domu a Emmett jí mával nožem (Am, je to velkej nůž, ne sekáček xP)a potom konec, kde se mi předvedl Jamesík...já ho miluju*_*
Nakonec jsem donutila kamarádky jít spát až v pět:D Jsem dobrá, mno...

Středa 8.4.2009

12. dubna 2009 v 16:11 | Abigail


Potom co jsem ve škole přežila šest hodin se konečně oficiálně rozjely prázdniny. Po škole jsem jela k Amandě. Am si potřebovala něco vyřešit takže jsme to oběhly a udělaly si oběd. Ve tři hodiny jsme měly být u její kamarádky, ale ve tři pět jsme měly oběd teprve hotový a Amanda začala mírně vyšilovat, nevím proč, ale uklidňovala jsem ji, že si počkaj. Nakonec jsme dorazily k její kamarádce a já znovu obdivovala celou její sbírku postaviček z LOTR.
Ve čtyři jsme byli v lese a šly se cachtat do potoka, to nebyl zrovna nejlepší nápad - asi.
Nakonec jsme vyšplhali do kopce a stáli tam, povídali si a znovu stáli. Byl tam kámen, který už na první pohled byl dost nestabilní, ale to bych nebyla já abych se na něm nezečala houpat...když mi to podjelo a já málem hodila záda tak se mi smáli. Já jsem si oddychla a potom se začala smát taky.
Nepily jsme s Am strašně dlouho a obě jsme měly žízeň tak jsme zamířily domů, kde jsme se napily a šly zpátky k jejímu kamarádovi, kde jsme hráli dostihy xD
V deset jsme se vyšli jen tak projít. Šli jsme okolo řeky a na hřbitov. Doopravdy je na hřbitově v určitých místech velká zima...Musela jsem si od Amandy půjčit džíny, protože jsme šli doprovodit jednu holčinu domů a mně by už asi byla zima...
Všechno bylo fajn, jen nás trošku rozhodilo, když její kamarád vyprávěl o tom, jak ho tam honili nějaký idioti, potom jsem se otáčela za každým zvukem a hledala někoho nebo něco.
Probrali jsme film Eragon, Harryho Pottera. Knížky o HP, Eragona a další dva díly.
Bavili jsme se o tom, že film Eragon byl strašně moc nedostačující, že tam vůbec nedali Elvu a Catherinu. Prostě ty podstatný postavy vynechali. Arya, která měla mít "havraní vlasy" je něco mezi blondýnou, zrzkou a světlovlasou herečkou, co to je?!
Četl někdo Brisingra? Kde tam jsou úryvky o mém milovaném Murtaghovi? Am má tu knížku půjčenou a já hledala ty úryvky a nemůžu žádné najít:( HELP!!!
Domu jsme dorazily v půl jedný a v jednu zalehly do postele. Moc ven nechodím - není s kým:( Tak mě potom pět hodin venku vyčerpalo.

Pondělí 2.3. 2009

7. března 2009 v 21:39 | Abigail
Můj menší výlet do Německa
 
 

Reklama