About Us

Otázky pro nás od kamarádky xD

25. února 2010 v 14:34 | Abigail/Amanda
Pár otázek pro nás od kamarádky pro nás... no nic, nejsem nijak vtipné, ale určitě to změníme ;)

Každý má své místo

15. září 2009 v 13:21 | Abigail

Každý má své místo, a je dobré si ho uvědomit. To jen já si vždycky a naivně něco nalhávám, nikdy nebudu patřit nahoru na výsluní. Vždycky budu ve stínu těch silnějších, krásnějších a chytřejších, cílevědomějších nebo sebevědomějších.
Vždycky budu kdesi dole až za planktonem, který žerou alespoň býložravci v oceánech a mořích. Já sem nepatřím. Svět není pro slabochy!

Rekapitulace 1. září

2. září 2009 v 9:34 | Fajn kamarádka Abigail a mrcha Amanda Mu-he-he
Zpátky ve škole

Praxe

31. května 2009 v 20:53 | Abigail
Zítra mně, Amandě i Hally začíná praxe, která bude trvat od 1 - 26. června, takže si to pořádně užijem...pf. Já jsem skončila na magistrátě, Amanda na VZP a Hally je někde v Ostrově, takže nejsem ani s Am, to bude strašná nuda!!! Já si ještě budu muset dva týdny dodělávat o prázdninách, protože 15. června odjíždim do Chorvatska a vracím se až 6. července. Přesně na Amandiny narozeniny:) Takže v červenci budu dodělávat praxi, doufám, že budu moct, protože chci mít srpen už volný...no nic zatim pa:)

Nemoc

15. května 2009 v 23:11 | Abigail
Další článek o ničem. Nevím, co sem mám psát nežiju akční život superhrdiny, abych sem mohla každý den zapsat něco zajímavého u mě je horší to, že já sem nic nepíšu zajímavýho...takže to radši ani nečtěte...

Takhle to dopadá :)

24. dubna 2009 v 23:35 | Abigail

Takhle to dopadá, když čekám s kamarádkou na bus a než jdu na intr a mezitím, co sedíme na vozíkách od Penny:D
Fotíme se a fotím, když já dělám xichty tak kamarádka odmítala, protože tam stáli kluci...no nic, menší trapas:D
Vlastně tohle je tady pro pobavení, protože na obou fotkách vypadám dost otřesně a na tý první, jak žába...pochybuju, že ze mě jednou bude princezna, už by se stala xP
N!kolko děkuju za takovýhle chvíle:)

Sebelítost xD

21. dubna 2009 v 18:23 | Abigail

Dělám často různý hlouposti, jen nejsem zvyklá, že mě tím lidi odsuzují a ignorují - pokud mě znají. Chápu, když se lidi zaleknou jak se chovám, ale když už mě zanají tak to mě trošku zaráží.
Možná jsem snad i snílek a myslela jsem, že mě někteří lidi chápou - ti, co mi jsou trošku podobní, zajímá je to, co mě...nezvyknu si snad nikdy. Jsem idiotka xD Musim se tomu smát, jak jsem hloupá a řešim takový hlouposti. Jenže ono mi to přijde líto...možná bych si opravdu měla pořídit to zvířátko, ale rodiče se mi o něj nechtěj starat a na intru mi ho taky nepovolej...chjo...
Odvedla jsem vaši pozornost?:D
Měla jsem jeden suprovej rozhovor s jednou kamarádkou a řekla mi ať něco nevzdávám, tak jí moc děkuju. Měla jsem chvílema strach, že to všechno zrušim a tu virtuální školu ani nedochodim, ale to by mě hrozně mrzelo. To víte, když už tam jsem tak dlouho:)
Ale opravdu mě někdy ty dotyčné pěkně štvou:(
Říkám si jestli jsem se změnila, jestli se chovám moc dětinsky nebo co vlastně dělám?O_o
Nejspíš na internetu nejsem tak závislá, jak jsem si myslela. Dokážu se od něj vzdálit aniž by mě bolelo u srdce x) Je pravda, že ven moc nechodim, ale je to tím, že nemám s kým. Jasně, někdo by mohl říct, že můžu u někoho spát atd. ale nejspíš nechci. Co kdybych nedokázala to, co všichni očekávají? Co kdybych se nedokázala bavit, tak jak oni chtějí? Co když budou mít výčitky z toho, že já jsem se nudila, když oni se tak dobře bavili?
Co když jim já zkazim náladu? Nechci aby měli kvůli mně zkaženou náladu, nechci, aby měli výčitky, když se budu nudit etc.
Když u nás spala Amanda tak se nudila, vím to a máma mi to dala pořádně sežrat, ale co chtělo se začít s tou naší školou a chtěla jsem něco hodit na blog...
S takovýmhle přístupem si přijdu hrozně sobecká, nejspíš i sem.
Je to zvláštní, když takhle o sobě mluvim na netu tak mi to nevadí, ale když mám mluvit o sobě normálně tak to dost silně nezvládám xD Složim se z každý blbosti, je to vtipný - dokud mě něco nevezme.
No je to prostě takhle, nemůžu o sobě mluvit, prostě mi to vadí. Nemůžu o sobě mluvit, takhle psát je to jiný. Stejně sem nikdo moc nechodí - teď jsem za to nějak ráda- normálně jsem introvertní, ale trošku si protiřečim. Snažím se na sebe upoutat pozornosta vlastně ani nevím proč, vždycky jsem hrozně nervózní, zrudnu, koktám a vždycky musim být strašně směšná...
No radši to nebudu rozebírat:D I když je dost pozdě.

-

Berte ohled na člověka, který všechno dělá bezmyšlenkovitě a je vlastně strašně zbrklej.
Všechno dělám omylem a nepřemýšlím se nad tím, co říkám...pro ty dotyčné!

Mew

16. dubna 2009 v 17:04 | Abigail
Je to úžasný, s Amandou jsme jednou koukaly na jeden díl ze seriálu Pokémon a tak jsem se rozhodla podívat se na netu na film. Koukala jsem na ten úplně první film, viděla jsem ho asi ve čtvrtý třídě a už jsem si ho nepamatovala. Mew je tak hrozně roztomiloučkej a on se směje a já z toho vždycky totálně nemůžu. A někteří pokémoni jsou tak roztomiloučký o:) Jsem dlouho neviděla se mi nedivte, že se rozplývám...xD

Jen tak...

30. března 2009 v 22:42 | Abigail
Propaguju Clubik a Alýska:) Prostě tuhle postavu miluju. Přezíravá a nepochopená...(???) Prostě se mi strašně líbí:)
Nudily jsme se a tak jsem začala kamarádce kreslit po ruce, takhle to dopadlo:) Nakonec jsme měly obě ruce počmáraný. Dokonce tam byl i Theodor:) Kdo ví, ví:)

A koupila jsem si nový botičky:) Jak dlouho vydrží asi takhle čistý?Heh, děkuju za pozornost xP

Skvělej den aneb ať žije ironie

26. března 2009 v 15:19 | Abigail
Ahojte,
dlouho jsem se vám neozvala a myslím, že jste si toho ani nevšimli.
Poslídní dva dny mám pocit, že kdybych si amputovala žaludek tak se cítim mnohem líp než s ním, nějak mě bolí...
Psali jsme test z práva, neučila jsem se, ale tak na tu trojku to snad bude:)
Jak jsem psala, že chci založit školu, tak tedy nevím, jestli je to dobrý nápad...dneska jsme se rafly s kamarádkou kvůli tomu, že jsme se nemohly dohodnout nad tím jestli se příjmení skloňujou nebo ne. Já říkala, že jo a ona, že ne, že je neskloňuje. Ale neříkejte, že tahle věta nezní divně: :Kabinet patřící Richardu Hell."
Prostě to mi přijde totálně hloupá věta! Řekla ať se seberu a odejdou, co já se s ní budu hádat, tak jsem odešla, pche. Nebudu poslouchat její kecy, když se má příjmení skloňovat. Jsme v Česku, takže musíme skloňovat!

No nic zatim pa:)

Z devítky, když jsem to dneska našla

14. března 2009 v 20:02 | Abigail
Když se ti jeden krásný den,
na střepy rozbije tvůj sen,
Tak nebreč a zatni pěsti,
vždyť střepy přinášejí štěstí!!!

Dnešek a posledních pár dní

14. března 2009 v 19:44 | Abigail
Dva dny jsem nebyla na internetu, není to moc a možná mi trošičku chyběl, ale vydržela jsem to. Musela jsem se srovnat sama se sebou, opět jsem se nevešla do kůže, ne, že by mi byla velká, spíš naopak. Dělám spoustu hloupostí a nechápu, proč mě ještě někdo nezabil, občas bych si to zasloužila, nejspíš.

Neděle 1.3. 2009

4. března 2009 v 19:45 | Abigail
Můj Pipísek;)

Příští týden

25. února 2009 v 20:03 | Abigail
Příští týden máme prázdniny!!! Uááá, víte, co to je? Po tak strašně dlouhý době bude volno! Jak já nesnášim tu naší školu, jistě to už jsem sem psala, ale nevadí.
Máme snad jako poslední kraj z našeho státu prázdniny, je to hrozným, protože už si s nikým nemůžete dát sraz bez toho aby nešel do školy, protože bych musela jet už ráno atd...takže nakonec to opět dopadne tak, že zůstanu doma sama...vlastně ne, bude tam oxidovat papánek.
Budu doma asi si něco otevřu a budu koukat na film, půjdu se psem ven, už strašně dlouho někomu slibuju, že se podívám po místě na letní stanování. Jsem zvědavá, jak se dostanu přes potok, asi si sundám botky a rychle se přebrodim...už bude březen nebudu vypadat jak magor. Hlavně ta voda je tak ledová, že vám přijde, že je teplá:D
Vlastně mám program, to, že půjdu s kamarádkama do čajky, ale to je na jedno odpoledne.

Mám radost!

25. února 2009 v 19:40 | Abigail

Mám radost!!! Dneska jsem normálně měla radost!
Udělala jsem kamarádce radost a já měla taky radost...je to složitý, mám prostě radost když má někdo jinej radost a snažim se to dávat hrozně najevo a tak radost šířit dál...začíná mi mírně hraba, nevadí...
A mám taky radost z toho, že v pátek nemusim do školy! Zapůsobila jsem na mamku svým šarmem a naštěstí ji přemluvila, takže zítra jedu z intru domu....hurá!!!

Kill Me!!!

24. února 2009 v 22:46 | Abigail
Máte sami sebe rádi? Gratuluju!

Změna

15. února 2009 v 21:11 | Abigail
Takže vám sem dávám fotečku s mojí "menší" změnou:D


Něco, co patří ke mně

18. ledna 2009 v 22:57 | Abigail Evans
Moje "nebelvírská" kravata, jsem na ni náležitě pyšná:D

Já taky...

18. ledna 2009 v 22:32 | Abigail Evans
...potřebuju pomoct. Proč zvedám všem náladu?

About Me

18. ledna 2009 v 20:20 | Abigail Evans

inspiration by Nemphea and Nerrea
 
 

Reklama