Nevěřím, že to tak sedí

9. dubna 2013 v 16:04 | Abigail
Že je to pravda


Dneska jsem napsala SMSkou větu, kterou už snad všichni četli na internetu nebo ji slyšeli. Když už holka ví co chce, tak si to rozmyslí. Tuhle větu vymyslel určitě kluk a holky na to odpovídají jinými např. Jaký je rozdíl mezi klukem a paprikou? Teď vlastně ani nevím, jestli je povoleno znát odpověď. V téhle době se člověk musí bát cenzury ;)
Ovšem věta dotyčného týkající se dívek, je víc než pravdivá. Utvrdila jsem se v tom dnes. Ano, je to samozřejmě kvůli tomu, že vše co jsem na dnešek naplánovala padlo, ale i přesto. Máma dneska měla jet do Německa a náhodou jsme se střetly ve stejný den, kdy mám volno - to se nestává tak často ;) Bohužel mi až včera oznámila, že se nikam nejede. To jsem mezitím přesunula kafe s kamarádkou a po oznámení, že mám tedy čas už ho ona neměla. Domlouvala jsem se s jedním klučinou na schůzce ohledně práce. Nejdřív, že by mohl v úterý ve tři, ale to jsem myslela, že budu s tou kamarádkou a už nebude čas. Takže jsem to přesunula na středu. Dneska jsem se schůzku snažila přesunout zpátky na úterý, ale to už měl čas jen v sedm a to se mi hodí spíš zítra po práci.
Vidíte? Kolikrát jsem všechno změnila? A to není tím, že bych já chtěla, kromě té schůzky, ale okolnosti jsou proti mně!
Uvědomila jsem si, že to není poprvé, co měním rozhodnutí, ale o tom už jsem psala. O tabletu, který jsem byla rozhodnuta si koupit a nakonec z toho sešlo, o zrcadlovce, kterou bych moc chtěla, ale musela bych si k ní koupit kurz, protože kamarádka, která fotí si na mě neudělá čas. Playstation, který by se mi moc líbil, ale nakonec si řeknu, jestli ho vážně potřebuju a nepotřebuju, třebaže bych ho chtěla. Takže další změna názoru.
Tohle uvědomnění mě děsí., kéž bych na to nikdy nepřišla a žila ve zdravé nevědomostí a přesvědčení o tom, že je to jen nějaký hloupý výmysl nějakého muže.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WaclawX WaclawX | E-mail | 17. ledna 2017 v 20:32 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na abigailevans.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.