Šeď reality

1. listopadu 2012 v 12:38 | Abigail
Myslím, že prozatím spousta z blogerů nemusí vůbec řešit, co bude dělat za práci apod. Naneštěstí tohle už je dávno za mnou a já řeším důležitou a nepříjemnou otázku. Co teď?
Člověk by měl dělat něco v čem je dobrý, něco co ho baví, ale co když jsou lidé, kteří nemají talent na nic? Jsou naprosto průměrní, šediví. Pro ty přece svět existuje také, žijí... ale zároveň tu pro ně není místo.


Vím to, zjistila jsem, že se pro nic nehodím. Byla jsem na škole, která mě nebavila - veřejná správa. Potom jsem tak nějak doufala, že se najdu na škole s literárním zaměřením, což mě opravdu baví. Jen mám pocit jako by za mnou někdo stál a vysával mi mou životní energii společně s jakoukoli fantazií. :(
Je zvláštní zjistit, že jste jednou ze šedivých postav světa. Musím si něco najít, ale nevím, co mě baví nebo nebaví. Miluju sport, ale neuběhnu ani kilometr, ale když hrajete volejbal tak to přeci nepotřebujete. Kéž bych měla kdysi možnost dělat to v čem jsem mohla být dobrá. Rodiče se obávali, že mě to přestane bavit tak ze všeho sešlo. :(
Jsem jednou ze šedivých postav světa.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 claudi claudi | 2. listopadu 2012 v 17:56 | Reagovat

Abi, vítej do klubu ;)ber to takhle, máš oproti mně výhodu, jsi mladá, tak úsměv:) nevím sice co jsi chtěla dělat - v čem jsi byla dobrá, ale jestli tě to ještě nepustilo, jdi do toho:)nebo zaváháš a utopíš se v tý šedi života jako já... jj, každý nemůže být "LD" btw: v Praze shání AP s aj, měla bys to blízko, žádná cizina ;)jestli chceš, tak přijeď na víkend ;))
btw: na to, že miluješ SN, tu nemáš pro ně str? papa c2

2 Syd Syd | E-mail | Web | 22. listopadu 2012 v 19:19 | Reagovat

Abi, z toho si nic nedělej. Se koukni na mě - co mě bavilo na základce a šla jsem do toho na střední, jsem posléze zjistila, že mě to absolutně nebaví a tam, kde jsem měla v devítce jedničky, jsem ve třeťáku propadala :-) A na vejšce mě ujistili, že fakt nejsem studijní typ ;-) A to, co mě baví, by mě nikdy neuživilo. Po škole jsem vystřídala pár zaměstnání a nakonec jsem se vrátila tak nějak k oboru... takže jsem tam, kde jsem, a depky si ventiluju koníčky, čučím na SN a snažím se na blogu ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.