Článek x)

25. července 2012 v 10:48 | Abigail
Zlatíčka,


tak se vám ozývám po dlouhé době. Poté, co jsem se vrátila z Prahy jen pracuju a pracuju, když mám volno a je hezky tak se mnohem radši vyvalim na sluníčko a nebo zajdu někam s přáteli než být na internetu. Ani po večerech ;)
Máme za sebou téměř polovinu prázdnin, jak moc rychle to utíká :( Uvidíme, jak dopadne má výplata. Byla jsem vážně často v tom odporným Mekáči. No, ale vsadila jsem se s kamarádem z práce, že měsíc si nic nedám. Ani zmrzlinu, ani cheesburgera - NIC! Jen se můžu napít z nápojovky o přestávce :) Tak uvidíme ;)
Pokus začíná 24. 7. - 24. 8. Je fajn dělat pokusy na sobě :)
Už několik týdnů uklízím pokojíček, ale stylem, že se zbavuji všeho, co jsem tam nastřádala za poslední šest let :D Takže to trvá déle a uklízím jen v době volna, kdy také nejsem často doma :D
Myslela jsem si, že mám jít dneska do práce od osmi a ejhle, ono to je až zítra. Nemohla jsem jít domů, protože by otec nadával, že jsem neschopná si zapsat správně ani směnu! Tak jsem to obvolala a vyměnila zítřejší směnu za dnešní :) Takže zítra budu mít volno, jak jsem nahlásila kamarádce a budeme moct vyrazit do čajovny a dneska si odpracuju směnu od dvanácti do půl deváté. Tohle jsem měla i včera a ti blbouni mě pustili o dvě hodiny dřív. Pak se člověk zamýšlí, kde by měl vzít ten průměrný plat. Je to nemožný!
Vypadá to, že si zkusím zařídit praxi s dětma a uvidíme, jak budu jednou pokračovat, hodím životopis do školek a základních škol. Snad by mě někde mohli přijmout. Potom bych mohla pokračovat... třeba jet do Anglie a doopravdy mít nějakou praxi. V současnosti mám za sebou pouze čtrnáct dní hlídání v Anglii děti známý. Naštěstí jsem nemusela vařit, ale zato jsem uklízela každý den... stejně bylo nejlepší pak zabavit děti :D Kluci měli Gormity a v Česku je to v současnosti jeden z největších hitů. Po čtyřech letech - hurá!

Tak jo, zatím se loučím a omlouvám se, že je to tak zvláštně napsané ;) Zrovna nemám čas to urovnávat a dávat tomu větší smysl než to má teď :)

Děkuji za pozornost a užívejte si sluníčko ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Syd Syd | Web | 26. července 2012 v 21:07 | Reagovat

tak to držím palce na tu sázku! to seš docela odvážná - vydržet to měsíc? no, to bych asi nedala :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.