Mám své poděkování TIŠTĚNÉ!!!

10. května 2012 v 1:17 | Abigail
Zdravím,
jak už jsem zde kolikrát oznamovala přicházející knihu Gjorky od Colleen tak je zde uvedu znovu. V maličko jiném světle, žádné recenzce nic. Pouze fotky :)


Takže dneska jsem si zašla do NeoLuxoru pro knížku a konečně narazila na Gjorky, potvůrka Nefas byla totiž pouze tam v NeoLuxoru v Paladiu ji už měly vyprodanou. Njn, je to holka šikovná :)
Colleen chtěla fotky, jak se nám tam vyjímají... určitě sem hodim ještě z Varů ;) Ale nejdůležitější bylo, že chtěla poděkování, pořád jsem nevěděla proč a tak jsem si řekla, že budu hodná a vyfotím jí ho (je hloupé, když si tam fotíte knížky a vnitřek knih, ale tak jsem se otočila zády a nic jsem neviděla a nikdo mi nic neřekl, takže to bylo asi v pořádku :D) Ani nevíte jakou radost jsem měla z toho, že jsem byla uvedena v těch, kteří si zasloužili poděkování. :D Pořád tomu nemůžu uvěřit a zřejmě pokaždé když si na to vzpomenu tak budu pociťovat zvláštní euforii, něco jako při podpisu od Paoliniho :D
A ještě poděkování pro pár šťastlivců. Nevím jak oni, ale já z toho byla vážně hodně šťastná. V metru pak lidi koukaj jak na exota, ale to vůbec nevadí. Né v té chvíli. :D
Zjistila jsem, že jestliže mi chce udělat někdo radost k narozeninám... nebo vlastně kdykoli, tak mi stačí povídka určena mně. Nebo kniha ;) Ale povídky jsou dokonalé a pro mě už napsali dvě kamarádky povídky a nikdy jim to nezapomenu.
Jmenovitě byla první Deillice, která dříve blogovala a napsala mi podstatě ukončení vztahu mezi Harrym a Ninou. Hráli jsme spolu takovou tu hru jak se dříve hojně hrály a prostě pořád je to dokonalé. Pamatuju si první přečtení a potom znovu a znovu, kdy jsem to dokázala oplakat :) Deillice má opravdu talent, třebaže říká, že to má vypilováno psaním. Talent tam je rozhodně také ;)
Dále to byla Amanda, která zde dříve blogovala a napsala mi povídku Anděl noci a já si ji, co se týče autorství nepřivlatňuji, ale rozhodně si ji přivlastňuji z čistě sobeckých důvodů. PROTOŽE JE MOJE!!! :D
Pamatuju, jak mi ji psala přes mail, když jsem byla u moře a čekala jsem na každý nový pokračování. Vlastně tam čekalo spousta holek na každý nový pokračování, protože tahle povídka je strhla. :)
A já tam pro ně napsala povídku Slib, kterou rozhodně budu muset poopravit, ale myslím, že jsem ji věnovala pár holkám u moře, kde mě přesvědčily o tom, že všechny povídky nemusejí skončit špatně :) A další dvě nebo tři, které nebyly věnované přímo, ale směřovaly k určitým lidem x) Páni, zajímavé zjištění.

No tohle měl být krátký článek, nějak se to zvrtlo ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Colleen Colleen | Web | 10. května 2012 v 9:46 | Reagovat

Ty jsi vážně trubička, víš to? :-D

2 Abigail Abigail | Web | 12. června 2012 v 11:52 | Reagovat

Ano, ano vím :D Všichni mě v tom ujišťují, ale když oni spousta z nich ani neví, jaké to je :D Prostě dokonalost :)

3 Am Am | 13. června 2012 v 22:05 | Reagovat

Byla jsem tu :D Design dobře upravenej a barevně sladěnej, ale ten obrázek mě nijak nenadchl....bohužel :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.