SN :) Kam jsem se to dostala

19. března 2012 v 21:54 | Abigail
Jak už mám napsáno v menu, miluju seriál Supernatural (Lovce duchů), v současnosti za sebou máme úspěšně odvysílaných 6 sezón a v současnosti nedočkavě očekáváme dokončení 7. řady. Snad by se mohla plánovat i osmá, bohužel nevím o čem by měla být, jistě neuvěřitelně mě těší vidět dvojci Jensen&Jared, ale bohužel mi v poslední řadě pokulhává děj. Leviatani jsou poněkud opomíjeni, takže v 8. řadě by snad mohli dostat větší prostor, ale lov démonů mi chybí. První 2. řady byly napěchovaný příběhy v jednotlivých dílech, ale i tím, který je postupně spojoval. Nakonec plynule navázaly i další řady, takže to není tak špatné. Vlastně návaznosti mají opravdu skvělé, ale jednotlivé díly už nemají takovou kvalitu jako na začátku. Možná můj názor. :)

Je pravda, že čekám na každý nový díl jako na smilování, ale také doufám, že v něm bude alespoň jeden z bratrů Winchestrových mučen - miluju tyhle scény. Jared Padalecki (Sam Winchester - Sammy, mladší bráška Deana) je úžasnej herec a dokáže bolest zahrát tak přesvědčivě, že je radost se na to dívat, ovšem i ostatní emoce mu jdou, ale už nemá takovej roztomilej kukuč jako v prvních třech řadách. ;) Dlouho jsem si zvykala na to, jak dospěl v muže, neuvěřitelně se mu změnily rysy v tváři, u Jensena to tak vidět není. ;) Jensen Acklese (Dean Winchester, "velký" bratr) je to naopak, s bolestí se nedokáže příliš vypořádat, ale naopak emoce typu smutku nebo deprese mu jdou mnohem lépe. :D Už se nedivíte, že je to můj milovanej seriál? :D
Fanoušky VD (Upířích deníků) by mohlo potěšit, že poté, co byla teta Jenna (Sara Canning) obětována se také objevila v jednom díle tohoto úspěšného seriálu, bohužel úspěšného v Americe, ale i ve světě. V Čechách nebyl tolik zpropagován a nemá knižní předlohu, takže možná, že tohle je kámen úrazu u nás v republice. Zatímco Upířím deníkům dělají všichni obrovskou reklamu, upíři v tomto období letí, a na ostatní dobré seriály se pozapomíná, jak smutné.
Takže Sara Canning si zahrála v díle 7x13 The slice girl, kde si zahrála amazonku, která má tu čest se vyspat s rozpustilým Deanem Winchestrem, původně vypadá, že je mu hodně podobná, ale nakonec jsou hodně odlišní. ;)

V pravo je Sammy z prvních řad a v levo už Sam z posledních tří :) nevím zda vidíte ten rozdíl, ale já rozhodně ano :D
Co vy na to? ;)


A tady máte k porovnání Deana :D Tenhle herec má jedny z nejhezčích rtů ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dajvla Dajvla | Web | 27. března 2012 v 22:36 | Reagovat

Užasný design, super

2 Dajvla Dajvla | Web | 30. března 2012 v 18:41 | Reagovat

Krásný víkend přeji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.