Únor 2012

Dobrý skutek - mám se skvěle :)

23. února 2012 v 17:48 | Abigail
Zdravím mí příznivci, pokud jste někteří vydrželi a jelikož jsem dnes viděla návštěvnost pěti lidí z nichž jsem jednou byla já, tak počítám, že tu a tam sem někdo zavítá :) Tudíž jsem se vám rozhodla sdělit, co že mi vlastně udělalo dneska neuvěřitelnou radost. Měli jsme školu a já už když do ní šla měla puštěný sluchátka, zjistila, že čím hlasitěji je mám tím méně slyším - okolí samozřejmě ;) A začínám vnímat určité věci, kterých si stěží všímám, když vnímám všemi smysly, holt jsem zhodnotila, že je nejlepší vnímat jen pár smysly. Například hmat jen tak nevypnete a brousit si z kůži z konečků prstů nehodlám, nebojte. Ale například když zavřete oči tak slyšíte mnohem více než když se díváte okolo, zkrátka se mnohem víc zaměřujete na smysl, který právě funguje.

Rozhovor s Colleen

4. února 2012 v 21:09

Lidičky, byl mi přeposlán tento rozhovor s Colleen, autorkou Gjorků. Takže pokud byste se rádi dozvěděli něco málo o této nové autorce tak klidně dál přes odkaz.

P.S. Určitě ten článek poopravím a doplním až mi začnou docházet slova. Vím, co chci říct, ale prostě se nemůžu vymáčknout Takže příště