Leden 2012

Soutěž o knihu u Abyss

24. ledna 2012 v 19:37 | Abigail

Na této stránce najdete soutěže o spoustu zajímavých knih. V současnosti se soutěží o knihu EON: Znovuzrození dračího oka.

Nikdy jsem nic nevyhrála, ale jednou prostě štěstí mít musím, ne? ;)

Merlin <3

24. ledna 2012 v 18:19 | Abigail
Zdravíčko,
dlouho jsem se neozvala omlouvám se, nebojte neumřela jsem. I nadále tady straším a dívám se, jak se má návštěvnost den odedne zmenšuje. Má chyba, vím. :)
Jistě víte, že jsem poměrně zcvoklá do různých seriálů, a tento článek píši v době, kdy se mám maximálně učit na zítřejší zkoušku, ale prostě mě to neuvěřitelně NEBAVÍÍÍ! Omlouvám se, to je prozatím vše, jelikož mi můj operátor omezil internet, jak moc jsem koukala na seriály, že musím počkat do nového měsíce, abych zase mohla jakš takš normálně fungovat. Co se týče internetového světa. ;)
Tak jsem byla schopná před jinou zkouškou zkouknout všechny řady, i když ne podrobně Merlina. Nevěřila bych, že mám ten seriál tak dlouho na HDD a ještě jsem si ho nepustila.
Tento seriál je z produkce BBC a je to doopravdy neuvěřitelně vtipné. Jistě, jsou zde historické nesrovnalosti, ale když je nezkoumáte tak si užijete bezvadnej rodinej fantasy seriál, kterej rozhodně neurazí. Je zde neuvěřitelnej humor, miluju Merlinovo hlášky.
Seriál Merlin se začal natáčet v roce 2007 a získal si mnoho fanoušků. V současnosti, co vím, byla odvysílána třetí řada na kanálu AXN a čtvrtá je prozatím v angličtině. Páta řada by se měla začít natáčet v březnu tohoto roku, takže je rozhodně na co se těšit.
Colin Morgan - Merlin - se objevil v jednom z dílů Doktor Who, jelikož na tento seriál nekoukám tak jsem si pustila pouze tento díl a vypadalo to kupodivu poměrně dobře :) Je to 4. řada 10. díl :) Pokud by měl někdo zájem