Prosinec 2011

Ukamenujou mě!

19. prosince 2011 v 23:58 | Abigail
Auč, auč, auč, bojím se, že mě lidi začnou kamenovat za můj názor. Ano, Václav Havel byl skvělý člověk, je fajn ho mít jako vzor, ale třídenní smutek? Vážně? Doopravdy? No to snad ne.
V pátek ve dvanáct hodin máme držet minutu ticha, no... mohli jsme ji držet v neděli, kdykoli ale po třech dnech smutku a Havlovo totální proprání v mediích, doopravdy ne. Mrzí mě to, ale stát se dokáže semknout jen když někdo umře? Není to absurdní?

Věčný klid v duši, pane.

Tímto končím, už nebudu nikoho oplakávat.

Něco nového, neobvyklého - klik!

19. prosince 2011 v 23:44 | Abigail
Zdravím,
předpokládám, že tento článek nebude mít příliš velký vliv, ale nikdy neříkej nikdy, tudíž bych Vás moc ráda požádala o návštěvu blogu Colleen, která právě píše knihu, jednou z toho určitě kniha bude :) Vypadá to velice zajímavě a doporučuji, nenechte se zmást prvotním dojmem Harryho v sukni, je to vážně moc pěkné. Prostředí dobře popsané, skvělé dialogy u kterých se určitě zasmějete, originální přirovnání a spousta dalšího.
Příběh je teprve v začátcích, ale už se zdárně vyvíjí. Jsou zde tajemství, která se s každou kapitolou ne a ne odhalit, tudíž nás autorka nechává v napětí a daří se jí to. :)
Autorka by byla neuvěřitelně šťastná, kdybyste jí po přečtení zanechali stopu, přece jen komentáře ať už kladné nebo záporné vedou autorku dál a pozvedají jí náladu.

Děkuju

Byl JEN člověk

19. prosince 2011 v 0:06 | Abigail
Velikán, Největší z Čechů, Velký demokrat, první český prezident. Zemřel úžasný člově… omlouvám se, ale takový článek zde nehledejte. Zřejmě nejsem správným patriotem. Prostě mi to nejde.

Vánoce - trochu jinak

18. prosince 2011 v 23:53 | Abigail |  Deník

V práci jsem potkala dívku, která se rozhodla sabotovat Vánoce. Prý je hloupé hrát si na rodinu jen jednou v roce, když po zbytek je to… zvláštní. Já se rozhodla Vánoce plně podporovat. Myslím, že není tak špatné si jednou v roce na Vánoce zahrát na spořádanou rodinku, která je v naprostý pohodě.

Jestli zůstanu

11. prosince 2011 v 15:44 | Abigail |  Knihy
- Gayle Forman
- Jestli zůstanu
Příběh vypráví o sedmnáctileté Mie, které se změní život v základech. Stačí trocha nepozornosti a vše je jinak. Už nic nebude jako dřív, teď je na Mie zda se rozhodne zůstat nebo jít. Zachrání ji láska?

Noví milášci

7. prosince 2011 v 21:02 | Abigail
Náhoda to chtěla a mezi mé blogy vítám nováčky :) Oni to sice nevědí, ale jde přeci o mě, ne? Abych si mohla číst jejich nové povídky, když bude čas.
Ale prozatím vypadají opravdu slibně. :)
Jsou to
- Paccia Domna
- Coleen

P.S. A také je to leností ;) Nebudu si muset stránky pamatovat a vyhledávat je v historii :)

Kam se poděl ten starý blog.cz?

6. prosince 2011 v 21:58 | Abigail
Blog už není co býval, nebo se mi to alespoň zdá.

Moji milí spolubydlící

5. prosince 2011 v 21:14 | Abigail |  Deník

Mám neuvěřitelně skvělé spolubydlící na naší buňce, pokud ovšem holdujete tomu, že přijdou v půl šesté ráno a začnou na sebe řvát z koupelny do pokoje jako kdyby bylo pravé odpoledne. Bohužel já taková nejsem, je pravda, že dokážu být poměrně tolerantní tudíž už mám tik v půlce těla jakmile slyším bouchat dveře. Toho kluka zřejmě nikdo nenaučil, že dveře mají i kliku. Takže tak mile mlátí vším.