Duben 2011

Uvědomuji si děsivé skutečnosti

28. dubna 2011 v 23:00 | Abigail
Zdravím,
ozývám se po hooodně dlouhé době :) Ale pořád jsem tu, jen jsem se na čas odmlčela. Vypadá to, že k maturitě se dokopu :) Naštěsti, dnešní noc je poslední na internátě v Nejdku, na to jak jsem to tu neměla ráda mi to přijde doopravdy moc líto. Dneska jsem zavolala tátovi, aby mi dojel pro věci z intru a mám tady jen to nejnutnější, co si zítra odnesu v jedné jediné igelitové tašce. Ale měla jsem tu toho dost :D Zaměstanala jsem kamaráda, aby mi odnesl tašku, protože byla hodně těžká, tak učení za celej rok plus papíry, které posbíráte při vyučování nebo jen proto, že s píšete poznámky na vše co není popsané.
Už v neděli, když jsem si uvědomila, že toto je poslední týden tady mě to vyděsilo, za 1. příští týden začínají maturity, a za b) i když jsem to tu neměla ráda tak čtyři roky jsou čtyři roky... :( A ještě ke všemu budu muset opustit svůj oblíbený pokoj, ve kterém bydlím už od druháku :( je mi to trošičku líto, právě v ten moment jsem si uvědomila, že to všechno skončí, a začne nová etapa života... maličko děsivý. Ne je to hodně děsivý.
Pozítří pálení čarodějnic, tak se moc nepleťte u ohně, holky :D Já to oslavim asi s kamarádkama, popijem a potom přespíme u nás doma... než tam půjdu tak se budu muset učit a připravit spaní, protože jestli přijdeme v noci tak už se mi vážně nebude chtít rozdělávat postele :)
Tak vám přeju dobrou noc a sobě ať se mi něco hezkýho zdá, když je to ta poslední noc