Březen 2011


Neřesti

18. března 2011 v 9:24 | Abigail
Slast a neřesti, tak to vidí ten, kdo kouří. Jak postupně zjišťuji tak ti, kteří jsou závislí potřebují nikotin jako drogu. Ano, cigarety se počítají mezi měkké drogy, ale taky kafe a čaj.

Je neděle aneb přesypeme písek nazpět týdnem

13. března 2011 v 22:05 | Abigail
Je neděle, což znamená nic nedělání. To ovšem občas neplatí, ale netvrdim, že jsem se dneska nějak předřela :) Probudila jsem se, ano probudila xD, k snídani se podávaly chlebíčky z předešlého dne, kdy mamka měla narozeniny, a jela koupit pitivo, protože jak jsem v pátek zjistila, neměli jsme vůbec nic. Dojela jsem si k Lidlu a zjistila, že mají zavřeno, sakra. Tak jsem tam nechala auto a šla se kouknout po Varech. Zjistila jsem, jako bych to nevěděla, že je tu dost mrtvo a jela do Penny, kde jsem koupila vytoužené pití :D Do Penny vždycky najmou tak nenápadnou ochranku, všimli jste si toho někdy? Oni si Vás zřejmě "vytypují" a sledují Vás všude kam se pohnete... ale jakmile tam přijdou jistí spoluobčané tak jako by se zdejchli xD

Jsem masožravec, tak uteč, nebo jsi na řadě

10. března 2011 v 21:20 | Abigail |  Deník
Zkouším psát články k tématu týdne, protože to za a) přivede někdy lidi na můj blog a za b) někdy jsou ty témata vážně dobrý + za c) je to dobrá příprava na maturitu :) Taky dostanete témata a neptají se jestli Vám sedí nebo ne ;)
Nevím, vegetariánství mi asi zrovna moc nesedne :)

I feel...

9. března 2011 v 21:00 | Abigail
Lidi, já... já se cítim po delší době fajn :) Konečně jsem udělala něco já a nenechávala to jenom na ní... nebudu čekat, jak se to vyvine... to, co napsala byla poslední kapka. Ať už sem nestrká ten svůj nos. Bude mi chybět? Možná, byla kamarádka, ale už se tak nechová. Nejspíš by mohla zhloupnout, kdyby se se mnou nadále bavila ;)

Jo a pouštím si u toho Anastaciu Everything Burns... skvělá písnička :)

No snad to bude v pohodě, však ona mi to dá sežrat ve škole... tam se bohužel nikde schovat nemůžu :(

Jednou větou

8. března 2011 v 14:48 | Abigail |  Deník
Pamatuju si na fajn holku, která brečela, když jí rodiče povolili králíka jako domácí zvířátko... ta skvělá holka je pryč a je tu nějakej zbytek, kterej se vám posmívá za vaší hloupost.

Končím, abych dodržela jednu větu ;) Souvětí je taky jedna věta xD A tohle nepočítejte xP

Já věřím na víly! A jo! A jo!

6. března 2011 v 22:38 | Abigail
Ztráta iluzí, název tématu týdne, který za chvilku skončí. Tohle téma se mi líbí.
Ztráta iluzí, znamená to, že dospíváme? Já nevím, stále chci věřit a dokud se o tom přesvědčuji tak, že tomu věřím tak proč ne? Život je o přesvědčení, no ne?
Jestliže se přesvědčíte, že se vám povede test v autoškole, tak se vám záhadně vyvedou zkoušky a tréma jako by téměř nebyla. Test ve škole, hádka s kamarádkou, přítelem. Prostě když věříte všechno se zázračně vyřeší, na chvíli.
Nechci být jako ostatní, věřím v dobrotu lidí... a víte co? Žádná není. Ne! Ne! Ne! Tenhle negativismus tady nemá co dělat. Má to být optimistický článek, takže... když ztratím peníze a někdo půjde za mnou, a uvidí že mi vypadly, tak určitě přiběhne a vrátí mi je. Když mi někdo něco provede, tak přijde a pokusí se mi to vynahradit a když budu věřit tak se dožiju alespoň čtyřicítky bez nějaké větší psychické újmy.

No tak nevím, co psát dál, článek stojí za kulový, asi mi chybí to správné nadšení... tak poslední věta.

Já věřím, já věřit budu... pokusím se.

Find the crash

4. března 2011 v 9:35 | Abigail |  Deník
Co tento týden? :) Dostala jsem jedničku z účta a měla neuvěřitelnou radost a potom dvojku z češtiny, to jsem byla trošku zklamanější, ale na to, že jsem si to jenom jednou dvakrát přečetla... :) Potom jsme psali z veřejné správy, což asi nebude nic moc :( A dneska nás čeká ještě test z matematiky, opravdu jsem "nadšená".