Listopad 2010

Happy B-day

25. listopadu 2010 v 21:28 | Abigail |  Deník
Cake
Happy birthday
Dneska je to přesně devatenáct let, co obývám tento svět. Ne vždy účelně, ne vždy s vděčností, ale existuju, tu a tam to někomu vadí, ale nic s tím nenadělají.
Když se podívám na svůj minulý rok tak nebyl zrovna nějak zdárný, ale úspěšně jsem ho přežila. Pár jizev se objevilo, ale stále žiju xD
No tak tedy za půl hodiny mi bude devatenáct let :D Narodila jsem se v deset tak tedy dobrou noc a lepší příští rok :)


Zdroj pictu: deviantart.com

Proč taková?

14. listopadu 2010 v 22:46 | Abigail |  Deník
Zdravíčko,
Moc často se tady nový články neobjevují, ale dneska je zrovna ta zvláštní chvíle, kdy ano. Dneska byl krásnej den, všimli jste si? Vystrčili jste nos z bytu? Šli jste s přáteli ven? Ne? Tak to je dost mrzutý. Já šla jenom ven a večer jsem si vlezla na jednu online hru, kterou jsem začala hrát a nevím, zrovna teď je mi ze sebe dost blbě.
Lidi se hádají a já nemůžu pomoct a to se tolik snažim… nemůžu zachránit vše co bych chtěla, to bych nebyla já, ale Amanda.
Tenhle článek určitě někoho naštve, minimálně Am, ale prostě i když se snažím být dokonalá tak to nejde… nedokážu to. Jsem jen průměrnej až podprůměrnej člověk. Nevím, proč se s mnou lidé baví, nevím, co čekají, že ze mne získají…
Raději mlčím než abych se musela bavit s lidma. Raději utíkám před než abych se zastavila a užila si tu chvíli, kterou právě prožívám.
Právě teď, dneska večer ve 22:45 chci být sama. Stává se vám to někdy?

Po dlouhé době nový článek 2/2

6. listopadu 2010 v 21:58 | Abigail |  Deník
Krátký pokračování :)

Po dlouhé době nový článek 1/2

6. listopadu 2010 v 21:55 | Abigail |  Deník
Dlouho jsem nepřidala žádný příspěvek, za to se moc omlouvám, ale je toho teď nějak moc a nic co by se sem hodilo psát :) Tady je pár "zážitků" :)
Do rodiny nám přibyl další člen, ještě nemá jméno, je malej, mazlivej s velkýma očima a je mourovatej :) Někdo nám ho hodil na zahradu, a kotě je zřejmě společenský, protože se tu hned cítilo jako doma, jen ostatní kočky ho moc nemusí :)