Říjen 2010

Státní maturity

12. října 2010 v 10:44 | Abigail |  Deník
feather
Nebudu se pro dnešek zabývat žádným úvodním "zdravíčko, nebo ahojky" ;) Doufám, že tím moc nebudete trpět.
Takže nevím jestli se budete divit, že sem dávám příspěvěk takhle pozdě ráno, ale nejspíš ne. Všechny školy mají počítače alespoň jednou v týdnu, mimochodem, my je máme v pátek první dvě hodiny.
Takže je úterý skoro jedenáct a já se vyspala do růžova u kamarádky. Ve škole děláme státní maturity, který nám včera zabraly den od ráno od devíti do tří. Dneska máme od jedný a zbývá nám jenom jedna hodina týkající se poslechu a čtení v angličtině. Uvidím jak dopadneme.
Am to má mnohem těžší, přihlásila se i na maturitu z němčiny a tudíž tam musí být od pondělí do středy, zatím co my, angličtináři, máme už ve středu volno. Dneska jedu z intru domů, abych se vyspinkala a zítra přijedu na třetí, abych si sjela na brigádu. ;)
Trošku lituju ty, kteří maturují z ruštiny, ty maj chudáci  rozvrh.
Čeština mi snad vyšla vcelku slušně, ale angličtina slohovka je katastrofální. Nevěříte? Věřte. Vím to, cítím to v kostech. To je jak kdybych už měla artrózu, ale taky se to říká ;)
No skočim do sprchy a půjdeme koukat ještě na Dear John.
Tak se zatím loučím, mějte se fanfárově

Dnešek...co nás čeká a nemine

8. října 2010 v 8:09 | Abigail |  Deník
Zdravíčko,
tak právě teď nám začíná hodina PEKu (písemná elektronická komunikace). Máme jí první dvě hodiny zatímco druhá polovina třídy, ta co maturuje z němčiny, má od desíti. Ale není co závidět, spousta z nich dojíždí a tudíž musí stejně přijet na osmou popřípadě do devíti a potom hodinu čekat. Takže si pořád stěžují, jak je novej rozvrh, po třetí změně, nespravedlivý.
Včera jsme dělali scia, měli jsme ukázat co nás tato škola naučila a co jsme zapomněli... spíše jsme ukázali, jak jsme všichni zakrněli xD
Matematika dopadla nejhůř, ale je to i kluk kterej měl osm správných odpovědí z osmnácti :D Matematiku máme jenom dvě hodiny týdně a to jen v pátek, tudíž dneska. Umřu, jsou poslední dvě hodiny a nejspíš to tam všichni zakempíme a necháme se unášet do světa snů... uvidíme. ;)
Mimochodem já měla pět správných odpovědí, jen otipovný, protože vážně všechno vypadalo neuvěřitelě složitě :D Během tří minut jsme měli všichni zodpovězeno 18 otázek :D
Už nám jde učitelka tak se zatím loučím, pa pa

P.S. Příští týden jsou zkušební maturity, co kdybychom se všichni domluvili a sabotovali je? :D

Zápisky jedný normal holky

5. října 2010 v 17:18 | Abigail |  Deník
čiči
Zdravíčko,
obrázek nebyl v mé režii, ale líbil se mi tak jsem si ho stáhla, bohužel před tak dlouhou dobou, že už ani nevím odkud je.