Duben 2010

Sraz clubíku 2010 (snad)

29. dubna 2010 v 17:50 | Abigail |  Deník
PragueAhojte, Potterovci ;)
minimálně bývalý. Jakpak se máte? Jen mě tak napadlo, jestli byste si nechtěli dát srazík v Praze ;)
Pokud by bylo hezky tak bychom mohli na šlapadla... minulej rok to bylo skvělý.
Sraz by byl podle domluvy nejspíš na Nádraží a potom bychom se nějakým zázračným způsobem, pro někoho jako já, kdo se v Praze moc nevyzná, ale zato není línej se zeptat :D, dostaneme... kam budete chtít :D

Upozornění! Nebude to jako s Nyf a rozhodně si nechci nic z toho přivlastnit, jen mi přijde smutný, že bychom se museli přestat stýkat, takže se ozvěte a dejte vědět, kdyžtak i ostatním.
ZVÁNI JSOU VŠICHNI!!! xD

Šklíba xD

24. dubna 2010 v 21:17 | Amanda
Tak jsme s Abi usoudily, že by to chtělo změnu a tak to zůstalo na mě. Tohle je můj třetí design....
Vím, Šklíba už není zrovna novinkou, ale pořád užásná. (ona nebo on?) Moc se mi líbí, ten její úsměv především. ;) A jak se líbí Vám?

Viděla jsem Chicago ;)

18. dubna 2010 v 21:03 | Abigail |  Filmy


Omlouvám se, to nemá alespoň český titulky, ale nějak jsem nesehnala, kdyby někdo sehnal tak mi sem hoďte prosííím odkaz... děkuju moc :-*

Ve škole jsem se koukali na část a já jsem z toho filmu naprosto nadšená xD Hlavně tahle scéna, tak je vrcholná, bohužel je jediná taková... zbytek je fajn, ale tohle... to nemá chybu ;)

P.S. Až bude víc času dopíšu :)

Zítra to bude týden...

18. dubna 2010 v 20:37 | Abigail |  Deník
Ahojky,
tak sem se vám tady po dlouhý době ozvala, objevila a... celkově prostě jste si toho asi nevšimli, tedy jo, ale jen kvůli tomu, že je starý datum :D 
No, zítra to bude přesně jeden týden, kdy jsem bez svýho miláčka, přesněji řečeno bez notebooku. V pondělí jsem ho odnesla a sama samotinká jsem přetrpěla nemoc doma... to víte na míle daleko od lidí, tak nemůžete čekat, že by někdo přišel.
Je mi líp, a konečně jsem se dostala na počítač na intru, mám pocit, že ho tu zulíbám. Po dlouhý době jsem se podívala na blog na mail, prostě všude kam jsem potřebovala. Přihlásila jsem se na ICQ napsala lidičkám a byla hrozně šťastná... po tak dlouhý době.
Mimochodem máme nějakou špatnou čičinu. Chudinka vypadá, že umře... ale nesmí, prostě nesmí je to můj miláček (další) kterej se strašně rád mazlí. Máma mi slíbila, že se o ni postará, ale stejně se o ni bojím :)

Tady je pro vás písnička, která se mi strašně líbí :) A stůjte při mě... už snad jen týden a den budu bez notebooku ;)P.S. Nějak mi to nejde zmenšit... :( Odpusťte

Video pro nás a pro nás ze třídy x)

7. dubna 2010 v 17:38 | Abigail |  NemlčímeSnad to půjde :) Koukám, jak každej dělá pro někoho videa a já to neumim, ale nebojte se, já se to naučím a taky budu dělat videjka pro moje zlatíčka :)

P.S. Ne, že se budete smát občas tam mám hroznou ránu xD *rudne u počítače*Pedigree junior reklama

7. dubna 2010 v 16:46 | Abigail |  Zajímáme se

... a pro milovníky psů x)

Ten první jak zívá a odpadne je nejlepší *_*

Whiskas junior reklama

7. dubna 2010 v 16:40 | Abigail |  Zajímáme se


Nejúžasnější, nejdokonalejší a nejroztomilejší reklama pro někoho, kdo miluje kočky jako já xD

Já jsem taková "Č"íča

2. dubna 2010 v 19:51 | Abigail |  Deník
Já jsem taková Číča!
Doopravdy nehledejte nikoho naivnějšího. Dneska jsem konečně byla na tý brigádě. Možná že když jim onemocněli lidi a vždycky mě tak nějak vyšoupli neměla jsem se o to ucházet dál… jsem idiot. Když jsem tam byla poprvé ptala jsem se: "Není to chození po lidech, že ne?"
"Ne." Mi bylo odpovědí.
Tak jsem si tam dneska přišla, že pojedu někam si stoupnout do krámu a ejhle, jeli jsme do Kralovic obcházet lidi! Chudáci, bylo mi jich líto, bylo mi líto sebe a bylo mi líto podomních prodejců. Ale nechci to dělat. Nechci lidem vnucovat věci, který nechtějí. A v dotazníku na otázku: "Proč nejsem dotěrní vůči zákazníkům?" Jsem nechtěla ani odpovědět, protože oni dotěrní byli! No… párkrát to zkusim než si najdu jinou brigádu.
Dnešek byl totálně k ničemu… co se dá dělat…

Zatím pa a články přidávat pořád nemůžu, je zázrak, že jsem sem tenhle dala.