Březen 2010

Když se tu a tam někdo předávkuje

31. března 2010 v 9:14 | Abigail |  Ze školních lavic
čiči
V pátek se nám spolužačka předávkovala práškama na bolest. Bolí jí zub a ta trubka nejde k doktorovi, protože se ho bojí. Vzala si pět nějakých hodně silných prášků na bolest zubů a myslela si, že jí zaberou do pěti minut, nezabraly tak si jich vzala pět a zapila energy drinkem.
Ve škole to na ni nějak dopadlo.

Předávkovaná spolužačka: Já mám klepavku...
Já nahluchlá: Kapavku?

Nízká návštěvnost, nejde internet... něco jsem musela udělat...

31. března 2010 v 9:10 | Abigail |  Deník
Zdravíčko,
moc mě mrzí, že se sem nedostávám tak často, jak bych chtěla. Ne že by nebyl čas, ale bohužel, mám doma internet, kterej funguje snad jen na ICQ a seznam... takže celou dobu co budu doma se tu zřejmě nic neobjeví a opravdu nějak namám možnost dostat se do města. 
Mrzí mě snížená návštěvnost a ani se nedivím, taky bych nechodila na neaktivni blog. Ale všimnete si, kdy mi přestal jít internet. Prosinec 50 článků, leden 43 článků, únor 27 a březen 21... napočítám ty další... takže mě to opravdu mrzí a musím dát ten internet někam spravit, protože to nejde aby to bylo takový... nijaký.
Ještě jednou se moc omlouvám :(

Zasmějte se se mnou xD

23. března 2010 v 14:02 | Amanda
Brouzdala jsem po netu a narazila na tenhle obrázek. musela jsem se hrozně smát, veverka s kožichem alá L. Mareš. xD

veverka
Takže, je vám jasný, kdo má zapalovač, co jste včera ztratili a jakej vandal to zapaluje ty lesy? xD

OK

21. března 2010 v 22:22 | Abigail |  Deník
Dneska končím, naházela jsem sem pár knížek do školní četby, které jsme museli přečíst a snažila se k nim nic určitého nepsat, takže to dopadlo tak, že jsem k nim doopravdy skoro nic nenapsala xD No nevadí, alespoň jsem nic neprozradila... doufám :) Tak já se zatím loučím pa a dobrou noc

P.S. Voila magickej čas :)

Robinson Crusoe

21. března 2010 v 22:14 | Abigail |  Školní četba
robin
Člověk, který měl sen, ale kdyby ho neměl a byl vzorným synem nikdy by se mu nemohlo stát takové dobrodružství.
Co se stane, když chlapec od mala touží být námořníkem?
Příběh o Robinsonovi, který musel přežít nejen pár krušných chvil...

Knížka se mi četla poměrně dobře, ne že by mě vtáhla do svého děje jako jiné, ale přečetla jsem ji :)


Romeo a Julie

21. března 2010 v 22:06 | Abigail |  Školní četba
r a j
(bohužel jsem lepší obrázek nenašla)
Romeo a Julie je známé drama W. Shakespeara, které se hlásí zřejmě celosvětová úspěšnost.
Jak už je známo, Kapuleti a Montekové se už dlouhou řadu let nesnášejí, spor už se nevede kvůli prvotnímu záměru, ale už jen z principu.
Jak jsem tento děj shrnula ve svém čtenářském deníku (, kde jsou i věci, který jsem nečetla, ale pšt). Dva rody, jedno nepřátelství, které muselo být ukončeno smrtí. (tak nějak to tam je, teď jsem to poupravila ;))

Na internátě jsme to četly jako hru... a mně zabili Merkuzia... mi ho bylo líto, ale ještě jsem četla chůvu a další xD Pak mi je začaly postupně brát, no není to nefér? xD

DOPORUČUJU! :)

R.U.R.

21. března 2010 v 20:07 | Abigail |  Školní četba
RUR
Tato hra se mi líbila. Ze začátku byla snad maličko nudná a občas zdlouhavá, ale to mi přijde většina knih ze školní četby.
Futuristické drama, které je do daleké budoucnosti určitě reálné. Lidé posouvají hranice nemožného a pořád se blíží zkáze. Nejspíše je to pravda, ale lidi jsou druh zvědavý proto si neuvědomují následky svého jednání.
Zatím co ostatní členové "týmu" by roboty znovu nepostavili, neoblomný Domin by udělal stejnou chybu znovu a znovu.
Idealistická Helena si myslela, že zrovnoprávnění robotů by něco změnilo, bohužel udělala chybu, když se rozhodla udělat robota s duší a stejnými touhami jako lidi.

Z robotů se nakonec stanou stroje, které touží vládnout zemi bez lidí. Ale i tady se našela nová Eva a Adam.


Vampýrská Akademie 2, Mrazivý polibek

21. března 2010 v 19:56 | Abigail |  Mimo školní
VA
Rose Hathawayová se topí v problémech. Její úžasný učitel Dimitrij jako by ji přehlížel, Mason ji naopak zavaluje milostnými návrhy, které ona nechce přijmout, a navíc na akademii zaútočili smrtonosní Strigojové! Škola je plná strážců, přijíždí dokonce i Rosina matka Janine. Nic z toho však nestačí, a tak se studenti i profesoři vydávají na vánoční prázdniny do Idaha, kde snad budou v bezpečí. V luxusním horském středisku mají všechno, na co si vzpomenou. Chybí jen to nejdůležitější - jistota, že je Strigojové nenajdou a nezničí. Tři studenti se proto vydávají zpět do akademie, aby se Strigoji svedli konečný a vítězný souboj. Když se to dozví Rose, vyrazí za nimi, aby jim pomohla. Nemá ale nejmenší tušení, že se ocitla v takovém nebezpečí, jaké si do té doby ani neuměla představit. A jediným jejím ochráncem je Christian...


P.S. Teď tady mají knížku zlevněnou :) Ale když si ji objednáte tak vám to vyjde s balným a poštovným stejně jako když si jí koupít v knihkupectví xD

Já byla opět nadšená, tedy skoro, konec jsem obrečela. Nebyl tak smutnej a do podrobna popsanej, ale ty následky mi přišly hrozný a ještě jsem přála, aby to tomu páru vyšlo xD No nic, jinak je zde mnohem víc zajímavějších scén... pro ty, kteří mají bujnou fantasii a představují si dál a dál xD
Myslím, že souhrn z knihy (viz výš) je trošku zavádějící, samozřejmě je pochopitelné, že se snažili upoutat čtenáře, ale to knížka sama o sobě dokáže také, takže útok Strigojů na akademii bych vynechala. :)


Karel Gott

21. března 2010 v 19:36 | Abigail
Co k tomu říct? Snad jen božský Kája! Skvělá Mája a... a chlápek, kterej nechce zestárnout a přenechat slavíky někomu dalšímu - nedivím se.

REKLAMY

21. března 2010 v 19:26
Zdravíčko,
všechno co se přímo netýká článků, nebo-li reklamy na vaše blogy, žádosti o hlasování atd. dávejte SEM, prosííím.
Ne že by se mi tady reklamy objevovaly bůhvijak často, ale stejně, pokud nějakou budete mit... x)
Děkuju za pochopení :)

P.S. Pokud se to týká jen tak pokecu zkuste využít náš CHAT

New Nightmare?

21. března 2010 v 19:19 | Abigail
new moon
Něco pro odlehčení :)
Kamarádka mi poslala tenhle obrázek, tak se o něj s vámi podělím :-)

Smolař

21. března 2010 v 19:17 | Abigail |  Deník
Smolař rána, dne, týdne, měsíce, částečně minulého roku a částečně tohoto čtvrtletí. Vyčerpávající výčet :) Smolařem jsem byla označená tátou, protože v sobotu jsem měla jít na brigádu tak jsem aktivně vstala už ve čtvrt na devět, připravila se a nakonec zjistila, že tý společnosti se kterou jsem měla brigádu domluvenou onemocněli zaměstnanci a neměl by na nás kdo dohlížet. Mělo to být něco jako výběrové kolo, proto měl být dohled. Ale prý mi dají vědět kdy příště.
Ten den už se nic nestalo.

Praha... Praha II. - fotky

19. března 2010 v 20:39 | Amanda |  Deník
Jak hádám, tak Abi se nenačetly fotky co sem chtěla dát, tak je dodávám já. jen pár fotek z našeho výletu v Praze.

Maličko mázlá, ale mě se líbí, konečně, když já se tvářím nějak přijatelně tak Abi tam hodí takovou držku. xD
Praha
Tak tady mi momentálně uniká název té sochy, ale myslím si, že ji všichni poznají, ale kdyby náhodou tak je to trojspřežení na střeše Národního divadla. :)
Praha
A nakonec model Národního divadla.
Praha
No a tím končím, kdybych sem dala víc fotek, tak by mě to stálo možná i víc než jen život, už takhle dostanu určitě vynadáno za tu první. xD

Praha... Praha...

18. března 2010 v 23:09 | Abigail |  Deník
Jak už jistě víte včera jsme navštívili Prahu, naše hlavní město. Strašně jsem se těšila… nejspíš už tím bylo všechno předurčený.

We love tales!

15. března 2010 v 22:27 | Amanda
Tak jsem konečně předělala ten design, ten předchozí se mi opravdu nepovedl, ale tenhle, to je jiná, ten se mi fakt líbí. Zvoněnku, nebo Cink - jak každý chce - bych měla ještě posunout maličko nahoru, ale mamka už mě žene z počítače, tak jdu, pa pa a doufám, že se vám líbí :)

Po dlouhý době se ozývám... takže Zdravíčko

15. března 2010 v 21:47 | Abigail |  Deník
Zdravíčko lidičky,
blog jsem nechala v režii Amandy, mně blog.cz blbne… nebo možná jen počítač? Nevím, buď jedno nebo druhý, nevím jestli to bude v pohodě, ale snad ano.
Poslední dobou mám pocit, že bych nejradši některý dny ze svýho života vymazala.
V sobotu jsem byla venku s Am a jejími kamarády, jenže než sem tam jela tak se domu pos*ralo, co se dalo. Omlouvám se, že jsem to takhle napsala, ale je to tak. Takže jsem si to bohužel neužila tak, jak jsem měla původně v plánu.
Kdysi dávno jsme byly s Amandou na Alence v říši divů, byly jsme z toho nadšené. Jen mi to svým způsobem připomínalo Narnii, LOTR a místy i Kouzelnou romanci. Tlachapoud (nebo jak se jmenoval) vypadal trošku jako v té pohádce. Nicméně režíroval Tim Burton a do hlavních rolí obsadil jasné favority, Helenu B. Carter a Johnnyho Deppa, s dabingem opět pomáhali Timothy Spall a Allan Rickman -> neboli se zde sešli herci, kteří spolu hráli ve Sweeny Todd: Ďábelský holič z Fleet Street.

Velká omluva

12. března 2010 v 21:58 | Amanda
Všem se moc omlouvám, za nynější vzhled blogu. Snažila jsem se změnit design, ale nevyšlo to podle mých představ. Navíc mi každou chvíly stávkuje blog a seká počítač, takže už vážně nemám nervy na nějaké upravování, tak abych s tím byla spokojená. Pokusím se to dopilovat zítra. Zatím všem dobrou noc. :)

Temný zvěrokruh

12. března 2010 v 18:53 | Amanda |  Zajímáme se

Dnes jsme si zajeli s Abi do čajovny a cestou se stavěli v knize a koupili si úžasnou knížku. Tak vám sem dám pár částí, aby jste se taky pobavili, nebo možná taky rozčílili, záleží, kdo jak to vezme. xDBeran: Temnota z vás činí hlasité, namistrované, agresivní rváče s přílišným množstvím chromozomu Y a s granitou vůlí obalenou v titanu.

Býk: V temnotě to z vás činí tvrdohlavé, požitkáře hrubiány ustrnulé v zajetých kolejích, poháněné tupou zlostí a nenasytnou láskou k penězům.

Blíženci: Temnota z vás činí nespolehlivé, darebácké psychopaty s dlouhými prsty a schopností soustředit se jako hyperaktivní jepice.

Ideální rodina z TV reklam

8. března 2010 v 0:08 | Abigail |  Zajímáme se
Ideální rodina žije v novém domku, s velkou zahradou a bazénem, vše zatížené výhodnou hypotékou.
V garáži mají rodinný vůz pořízený na leasing, stejně jako mají na splátky vybavenou celou domácnost.

Sláva, konečně na nás vyšly prázdniny

7. března 2010 v 5:34 | Abigail |  Deník

Omlouvám se, tahle písnička vám asi moc nesedí, ale mně se líbí je veselá a přijde mi taková letní. Zpěvačka opravdu ošklivá xD Ale když se mi líbí ta písnička...

Dávám ji sem, protože konečně došlo i na nás a od zítřka máme jarní prázdniny :) Zřejmě jsme jedni z posledních krajů, ale jsme rádi, že nás nevynechali úplně xD Bohužel už bychom nemohli jet asi ani na hory, protože sníh náš pomalu, ale jistě opouští, zato nám svítí sluníčko. Sice není pátnáct nad nulou, ale sluníčko je příjemný. :)
Takže nám přejte štěstí xD A provolávejte slávu, že jsme tak dlouho vydrželi čekat na jarní prádzniny xD