Leden 2010

Náročnej víkend

31. ledna 2010 v 20:01 | Abigail |  Deník
Víkendy by měly být od toho aby si při nic člověk odpočinul a proto by se lidi z intru občas neměli vracet ani domů, když ví, co je tam čeká.
Po tomhle víkendu jsem vyždímaná jako citron. Hlavu mám těžkou, držela jsem něco okolo 10 kilometrů dvěře u auta, protože zamrzl zámek a nešly zavřít. Bolí mě jako kdybych zvedala několika kilový činky. Opíšu si češtinu a půjdu spát. :)
Jen takovej vloženej článek o ničem. Někdo by mohl namítnout, že většina článků je o ničem, ale co :) Je to můj blog mám ho ráda a ti, co sem chodí, sem chodí, protože se jim tu asi líbí. Nestojim u nikoho s pistolí v ruce a nevyhrožuju, že jestli nepřijde na náš blog tak jeho mozek nebude na svým místě v lebce, ale... nebubu to rozepisovat, nevím, jak má kdo silnej žaludek xD

Halloween

30. ledna 2010 v 22:39 | Abigail |  Povídky
Tak a teď si přijdu strašně moc trapně...eh. No uvidíme.
Am se líbila, ael měto trošku děsí :) Bojím se...


Maturák - fotky

30. ledna 2010 v 22:14 | Amanda |  Akcičky
Dál rozepisovat průběh maturáku by bylo zbytečný, jelikož Abi to podle mě popsala dostatečně.
Jen snad řeknu, že já nevstávala tak pozdě, celý den jsem měla děsný nervy a čekala, kdy se něco pokazí, ale naštěstí to dopadlo jen mírně zničenejma botama, protože jsem uklouzla na schodech. Divím, se že to Abi ve svém článku nepoznamenala, jelikož o tom chtěla vykládat všem kolem. Dál jsem poslouchala Abiiny stížnosti na gelové nehty....ještě teď se musím smát. xD

Tak a teď ty slíbené fotky:

Takhle jsme nakonec vymysleli Abiin účes. :)

Jednosměrná komunikace

30. ledna 2010 v 21:34 | Abigail |  Deník
alias přijdu si, jak pes!
Přijímám rozkazy a plním je, když je nesplním tak...bude zle a to radši budu za otroka a nebudu mít doma problémy, než trpět její výlevy. Takhle je trpim míň, jen pětkrá šestkrát během dvou dnů...občas i míň, myslím že to je dobrej průměr ne? Na to že jsem doma dva dny z týdne.
Dneska jsme daly prát černý prádlo, ne, že by se ozvala, že si tam dává prát i džíny...dělá naschvály a myslí si, že to nevidim. Bojí se toho, že bude jako babička, ale občas mi přijde, že její chování kopíruje...chtěla bych napsat dopis, že jakmile bych se chovala jako máma ať mě někdo zabije. Chtěla bych být něco mezi tátou a mámou...prostě normální. xD Hloupý slovo, který mi na tváři vykouzlí úsměv, protože bych chtěla znát přesnou definici slova normální.

P.S. Nesmíte řešit.
P.P.S. Líbila se mi tahle návštěvnost taková...magická?:D Jak často se na blogu objeví takovýhle číslo? ;)

Maturitní ples

30. ledna 2010 v 20:53 | Abigail |  Akcičky
Včera jsem vstala v půl dvanáctý, nějak jsem zaspala.
Rychle jsem udělala tátovi jídlo, něco málo si od něj zobla a rychle vlítla do pokoje a do tašky nastrkala dvoje šaty, nějaký doplňky, pár šminek a něco málo k jídlu (čokoládovou rolku a marokánku ;)). K Monče přišla její kamarádka a začaly mi zkoušet účesy na hlavě, během dvou hodin jsem měla účes hotový a lakem stužený tak, že kdybych se rozeběhla proti zdi určitě ji zbourám ;) Potom Janča udělala Monče kudrlinky :) Určitě vám sem hodí fotky.
Oblékly jsme se do šatů, pod to navlíkly džíny aby nám nebyla zima a já na botech, který určitě nebyly zimní, protože neměly žádnou podrážku jsme doklouzaly na nádraží.
Jely do Nejdku na maturák, kde jsme měly dělat tombolu. Nějakým záhadným způsobem si ode mne strojvůdčí nevzal peníze, takže jsem jela v podstatě na černo xD
Dorazily jsme do kulturáku a dívaly se na předtančení, který ještě nacvičovali. Hlídaly jsme tombolu, aby jí lidi nerozkradli, stejně nám potom pár cen zmizelo.
Předtančení bylo...hezký, ale přece jen jsem si myslela, že to budou mít líp secvičení, ale písničky jako je Na kolena a konečná písnička z Hříšnýho tance (nevím, jak se jmenuje) to jistily.
Mezitím než se z jedněch šatů převlíkly do druhých měli jako kulturní vložku nějakou divnou skupinu, která nebyla nic moc, potom dělali světelnou show a ta byla lepší :) Potom tam byl nějakej Kašpar tak ho alespoň nazvali. Jezdil na jednokolce a potom už jenom žongloval. Žongloval s kuželema, diablem, kroužkama, míčkama a kloboukama. Takže celý vystoupení bylo o tom, jak žongloval...trošku nudný.
Potom se asi hodinu nic nedělo, bylo šerpování a potom se začala prodávat tombola. My jí měly rozdávat, tak jsme tam stály, potom se tam nahrnuli lidi, uzavřeli prostor...začali být samozřejmě nervózní, protože maturanti dali špatně tombolu podle čísel tak nám trvalo dlouho hledání.
Někdo prý shodil dárkové poukazy a lidi se na to pr vrhli. Já nevím, hodinu a půl mám výpadek paměti, protože bylo málo vzduchu, hodně lidí a všichni si mysleli, že musí být první. Nějakej kluk tam začal vyjíždět, tak mi ruply nervy a já ho sjela...přestal xD Alespoň něco z toho bylo :)
V jednu hodinu jsem dorazila zhruba domů, skoukla Super Natural, kterýho dávali reprízu a šla spát.
Ráno jsem vstala dřív abych se podívala na Doll house a vstala jsem. Máma samozřejmě naštvaná, protože jsem vstala tak pozdě. Zalezla jsem si do vany a snažila se spláchnout si tu tunu laku z hlavy. Ne moc povedeně, takže jsem musela šamponem, kondicionérem a potom sem si na to na hodinu hodila masku na vlasy. Pořád jsou nějaký divný, ale zítra si to umyju znovu a uvidím :)
Jeli jsme k babičce, kde se sešla sešlost místo pohřbu prababičky. Bylo to divný, takový trapný ticho. Pobyli jsme tam tři hodiny a jeli domů.
Máma nedokáže překousnout babiččinu averzi...proč to pořád musí řešit?
Nejradši bych vypadla, protože máma si svojí blbou náladu vylejvá na mě a jak se jí mám bránit? To prostě nejde...ona si pořád myslí, jak na ní útočim...pche. ;)

Zjištění

28. ledna 2010 v 21:50
které zjistím ještě několiksetkrát a pořád to bude jako popré.

Kdysi, jednou a hodně dávno xD

27. ledna 2010 v 19:56 | Abigail |  Deník
Včera jsem tak zavzpomínala, kdo a s kým na intru. xD
Já se tak nějak zapojila jen do jednoho, když za spolužačkou přišel jeden kluk a já odmítla odejít. Opravdu jsem se snažila usnout, ale nešlo to. Oni se tam tak mazlili a bylo jim blbý, že jsem tam byla, ale co já potáhnu dřepnout si na záchod a čekat, až skončí. Měli tam jít oni...radši to nebudu rozebírat, ta kamarádka zná adresu a vadilo by jí kdybych napsala...něco :D
Nakonec vyndali kondom a začali s tím šustit...říkala jsem si klid, ale on se do toho pořád nemohl dostat tak jsem se nakvašeně otočila.
"Chcete na to nůžky?!" Raději skončili xD

Trainingartist

27. ledna 2010 v 13:21 | Abigail |  Zajímáme se
Z autora Trainingartist jsem doopravdy nadšená :) Deviantart


Změna přátel!

26. ledna 2010 v 21:25 | Abigail |  Deník
Nedokážu si představit, co udělá takovej nadpis s čtenáři, kteří mě znají ;)

Dneska jsem zůstala doma, původně s jiným záměrem, než jaký se z toho vyklubal. Ráno jsem se probudila a bylo mi nějak divně.
Slezla jsem z pokoje a rozdejchávala pocit, že se mi chce zvracet. Prošla jsem kuchyní, kde si táta zrovna mazal chleba a to už na mě bylo moc. Dálší cesta, opravdu letecká, byla do koupelny. Kde jsem objímala záchodovou mísu a potom oranžovej kyblík.
Proto jsem na dnešní přátele povznesla záchodovou mísu a oranžovej kyblík.
Ležela jsem v posteli a bála se jakkoliv pohnout nebo se snad jen nadzvednout.
Měla jsem jít s Am do města pro doplňky na maturák, kam jdeme dělat tombolu. Nejdřív jsem napsala, že půjdu, ale potom jsem psala, že ne...to už jsem podruhý dobíhala zvracet. To by nebylo tak hrozný, kdybych něco snědla nebo vypila víc jak polovinu z třetinovýho hrníčku.
Odpoledne jsem se přemohla dojít si pro Colu...vzala jsem to cestou okolo koupelny a šla si znovu lehnout...hnusná nevolnost mě přešla až někdy okolo čtvrtý pátý, kdy jsem se konečně odvážila vzít si alespoň piškot...naštěstí to nevypadalo tak hrozně... a před pár minutama jsem dokonce snědla i jogurt s piškotama... To byl celkově můj virozovej den a do školy jdu až ve čtvrtek xD

Petr Pan

25. ledna 2010 v 11:56 | Abigail |  Filmy
Ve starém domě
uprostřed Londýna vypráví malá Wendy Darling každou noc svým bratrům kouzelné pohádky o šermířských soubojích, úžasných dobrodružstvích a hrůzostrašném kapitánovi Hookovi. Děti se ale samy stanou hrdiny ještě daleko většího dobrodružství, když do jejich pokoje jedné noci vlétne Petr Pan a zavede je skrze rozzářenou noční oblohu až do kouzelné Země
Nezemě. Wendy a její bratři si začínají spolu s Petrem Panem a Ztracenými chlapci užívat nový život, ve kterém neplatí žádná pravidla dospělých. Během
dobrodružných střetů s nebezpečnými
piráty, zákeřnými mořskými pannami, obrovským krokodýlem a hrůzným kapitánem Hookem poznávají, co v nich ve skutečnosti je. Konflikt Petra Pana a kapitána Hooka se mezitím blíží k rozhodujícímu souboji.
Rok 2005
Zdroj CSFD.cz

Já byla s tímhle filmem spokojená, ale csfd zjevně ne, jejich hodnocení bylo podle mě dosti podprůměrné. Byl ohodnocen jen na 61 %. Hlavně jsem byla spokojená s Jasonem, kterej si zahrál roli starostlivého tatínka a kapitána Hooka, který se mi opravdu líbi xD Jason, je fajn, už jen kvůli Luciusovi. Já bych sama za sebe ohodnotila film zhruba 7/10. To je takový optimální.


Pár slibovaných fotek

24. ledna 2010 v 23:24 | Abigail |  Deník
Jenom náš sněhulák!!! x)

První manga

24. ledna 2010 v 22:39 | Abigail |  Mimo školní
Přemýšlela jsem nad tím, co byla asi moje první manga a myslím, že to byl Deník pána démonů, který doporučuju. Byla jsem z toho nadšená.
Zbožňovala jsem roztomilého a úžasně naivní Raenefa, který byl roztomilý i když byl v jednu chvíli zlým :) Milovala jsem Eclipse, jeho démonského učitele, který byl malován jako ideál.
Celá řada Deníku má 7. dílů, opravdu vážně přemýšlím nad tím, že bych si ho pomalu začala skupovat xD

Následovala K2, Kill me Kiss me, která byla stejně kouzelná i bez nějakého fantastického prvku. Bohužel tady jsem to dočetla myslím že jen do třetího dílu. Nevíte někdo ve kterým dílu Jung-woo na konci omdlel? Hned po tom, co čekal přes noc na lavičce na psa. xD
K2 má jenom pět dílů xD

Doma se mi na poličce jako první zabydlel manga komix s titulkem Padlý měsíc, ve kterém je serie povídek, které na sebe nepřímo navazují. Dalším přírustkem už jsem se chlubila a tím jsou Upíří polibky, které mají tři díly a nakonec jsem si usmyslela, že i Temné metro by se tam vyjímalo.
V Témném metru, kde průvodcem podsvětím je roztomilý a nevinný Seiya, který zemřel pro záchranu někoho jiného...
Minulý týden jsem dočetla Dveře Chaosu, kde byl děj občas mírně chaotický, ale možná to bylo tím, že jsem to četla 2., 1., 3., díl xD Ale co mám dělat, když je neměly všechny. Obrázky jsou malovány dokonale. Propracovaný styl, myslím, že to snad bylo i mírně do gothiky, ale nejsem si jistá. Možná to občas balancuje na hranici Juro/Šódžo-ai (z wikipedie xD Jen abych nevypadal příliš přechytračile ;)) tj. platonická láska dvou dívek, což by se tak mohlo brát, podle toho jak tam byla Guisele (bo jak se píše xD jsem líná to hledat) s Mizerii ;).
Celkově jsem si mangu oblíbila. Je to něco málo obvyklého v České Republice, neříkám, že ji nikdo nečte nebo neobdivuje, ale minimálně u nás ve třídě jsem jediná, kdo ji čte :)
Ostatní jí popřípadě čtou ode mne. xP

Shrnutí víkendu

24. ledna 2010 v 20:00 | Abigail |  Deník
Zdravíčko,
nevím, co bych sem měla přidat, tak to bude tohle xD
Včera jsem si dala po tak dlouhý době vanu. Úžasný :) Napustila jsem si ji s borůvkovou pěnou od Avonu a ležela tam a zkoušela se nějak zabavit. Po tom co mi zmizela pěna jsem šáhla po knížce, několikrát jsem se s ní málem utopila a málem jí strčila pod vodu...naštěstí jen málem. Je z knihovny, to by mě trošku naštvalo. Potom jsem dostala do vany i pudink xD To bylo skvělý.
Dneska jsem vstávala ve dvanáct byla jsem nějaká vyčerpaná. Dala si snídani a šla vyžehlit. Mamka mi oznámila, že prababička umřela...teď jsem tady a nevím, co mám dělat trošku se nudim.

Vampýrská akademie

23. ledna 2010 v 23:42 | Abigail |  Mimo školní
Morojská princezna Lissa a její nejlepší kamarádka Rose uprchly ve smrtelném strachu z vampýrské akademie, ale po dvou letech byly vypátrány tajemnými strážci a odvlečeny zpět. Znovu se tak ocitají v obrovském nebezpečí, protože na akademii se mohou pohybovat nebezpeční Strigojové.Ti chtějí Lissu zničit, protože jako jediná dcera urozeného morojského rodu je překážkou jejich plánu na ovládnutí světa vampýrů. Naštěstí je tady ale dhampýrka Rose, v jejichž žilách se smísila krev vampýrů a lidí, takže dokáže zlým Strigojům lépe čelit. V tajemném a ponurém světě akademie ale nebude snadné odolat všem nástrahám a zradám: Lissa bude muset opatrněji využívat svých nadpřirozených schopností, aby nepadla do strigojské pasti, a Rose se musí vzdát velké lásky, aby mohla kamarádku ochránit a za žádných okolností ji nezklamat. Jediné, nač se totiž mohou obě spolehnout, je jejich vzájemné pouto, jejich přátelství. Zdroj

Myslím, že je tahle knížka lepší než Twilight. Přijde mi zábavnější, má lepší spád v ději a celkově je taková svěžejší.
Například než jsem se prokousala začátkem Twilight, kdy jela Bella za Charliem tak to pro mě bylo utrpení. ;)
A jak jsem si všimla tak spousta lidí tento styl psaní ocenila. Někdo ho nazval drzejším s tím souhlasím. Je to drzejší a záživnější. Lechtivější scénka už je v prvním díle a nemusíme čekat až do čtvrtýho xD

Blog 27

23. ledna 2010 v 22:53 | Abigail
Díky spolužačce jsem si tak vzpomněla na skupinu Blog 27.


Jak se máte?

22. ledna 2010 v 21:17 | Abigail |  Deník
Zdravím,
tak jak se máte? Dneska je pátek a čekají nás zasloužené dva dny volna ;)
Potom, co jsem si okousala nehty jsem si jsem si je zastřihla a upravila pilníčkem. Lakovat je nebudu, protože to by vypadalo hrozně :)
Zítra pojedu do knihovny pučit si nějakou knížku. Musim si pučit nějakou školní četbu a potom přemýšlím nad Andersenem...vždycky jsem si od něj chtěla přečíst nějakou pohádku. Už jsem vysála, což jsem se ovšem překonala, protože v pátek většinou nic nedělám...dvakrát jsem umyla nádobí a teď budu konečně koukat na Dům loutek a Super Natural.
Nevím, jestli si mám přečíst Brisingra...nějak se mi do nej nechce. Musim totiž dočíst ještě další dva díly, protože už jsem mírně pozapomněla o čem to je.
Cucám, tedy spíš koušu, bonbony. A cítím se fajn, jak jinak ;) Tak doufám, že se alespoň vy máte fajn a že nebudete ten článek tolik řešit. Takhle nějak mi plynou myšlenky. ;)

A zase jedna Popelka

22. ledna 2010 v 21:11 | Amanda |  Filmy
O víkendu jsem si stáhla další z mnoha filmů. Tentokrát jem opustila dráhu svých oblíbených, fantasy, sci-fi a histori filmů a stáhla si romanťák, jelikož podle ukázek se v něm mělo tancovat. Film, nebyl špatnej, není to ale nic extra, má to klasickou Popelkovskou osnovu : 1. nezájem, 2. láska, 3. zrada a za 4. strhující závěr a vítězství. xD


Mary (Selena Gomez) je nevlastní dcera odsloužilé hvězdy Dominique (Jane Lynch). Musí obsluhovat nejen ji ale i její dvě dcery. Avšak do jejího města přijíždí popstar Joey Parker (Drew Seeley) po svém turné v Japonsku. Také zde hledá novou tanečnici pro svůj klip. Mary trénuje, aby zvítězila v soutěži o klip i o srdce Joeyho.
Po tanci na bále Joeyho uchvátí a snaží se ji najít. Poté, co ji najde, její dvě sestry a expřítelkyně Joeyho vymyslí plán, jak ty dva rozdělit. Podaří se jim to a Mary se rozhodne skončit s ním a po dopise o nepříjetí na školu v Manhatanu i s tancováním. Avšak její nejlepší kamarádka jí nenechá udělat největší chybu jejího života.
Zdroj: CSFD
Who are you?

21. ledna 2010 v 20:05 | Abigail |  Nemlčíme
Kdopak jste? Jsem zvědavá.
xoxo

Na srdci blogu je zajímavej článek o tom, kdo navštěvuje blogy. Blogeři si myslí, že to jsou nejčastěji přátelé z reálného života nebo přátelé přes internet.
Proto mě tak napadlo udělat menší dotazníček o tom, kdo vlastně jste a jestli by vás to tolik neobtěžovalo napsat do komentářů :)
Vím, nejspíš Vás otravuju, ale také by mě zajímalo, jak jste se o tomto blogu dozvěděli, jestli jste na něj narazili náhodou a zalíbilo se Vám tady, takže jste ho začali navštěvovat, nebo to je jen taková náhodná návštěva, kterou už nezopakujete...dále by mě zajímalo kolik vám zhruba je xD Abych věděla v jaké věkové kategorii zaujme obsah tohoto blogu. :)

Děkuju moc a ještě jednou se Vám moc omlouvám, za to, že jsem se vás vůbec dovolila obtěžovat. Ale zajímá mě to.

P.S. A samozřejmě jsem tu první větu psala hodně nadneseně xD

Aú, to bolí

21. ledna 2010 v 19:07 | Abigail
Občas mě lidské chování doopravdy zaráží xD
Opravdu zbožňuju, když lidi na blog píšou komentáře tipu: Ahoj, SBénko, jak se máš? a nejlepší jsou komenty: Obíhám tak pp.
Ano, z toho se mi chce doopravdy zvracet xD Zkusila jsem to Darle napsat na blog, nejspíš chabej pokus o recesi...ale snaha by se cenit měla.
Bohužel prý už nebudu patřit do SBének Majdy x) nevadí, já si jí v oblíbenejch nechat můžu a občas tam zajít, ale bohužel nemám náladu a ani chuť psát nějaký kladný vyjádření ke článkům, který píše jen proto, aby tam něco bylo...nevím, nejspíš to nějak nemám zapotřebí ;)

Don´t be sad, my little one

20. ledna 2010 v 22:41 | Abigail |  Deník
Tak jsem si přečetla Amandin článek a rozhodla se sem přidat deník i pro ni. Nenapadlo mě, že by jsi si ho chtěla psát taky.
Chápu Am, je zvyklá na to, že má určitý výhody z dobrých známek, ale teď se spíš jedná o takový menší škobrtnutí, který rychle vytáhne.
To já se svýma známkama...eh, raději pomlčím. Budu ráda, když neprolítnu z angličtiny. Njn, jsem prostě idiot.
Dneska mi bylo oznámeno, že bych maturitu se znalostma zvládla, ale nedám ji, protože jsem příliš nervózní...něco na tom bude.
Nikča nebyla ve škole a já jsem nějak neustála angličtinu. Nejspíš už bych si měla zvyknout, stejně jako na špatný známky, ale prostě...nějak to nejde. V pátek jdu k doktorce a všechno, co bylo díky nadšení z Vánočních prázdnin v pohodě je pryč. Zase to nějak nezvládám.
Přijala jsem pomoc kamarádů, když mi ji nabídli, ale pořád si nepřijdu nijak nejlíp...prostě když jsem byla sama a nepovedl se test...popřípadě jsem neustála nějakou hodinu, tak to většinou štvalo jenom mě, učitele a rodiče. Teď to štve daleko víc lidí a jen kvůli tomu, že jsem si nechala pomoct a oni spoléhají na to, že to bude v pohodě...

P.S. Nevím komu přesně patřil ten nadpis *úzkostně si zkousne ret*