Listopad 2009

Citát

30. listopadu 2009 v 22:21 | Abigail
Mozek je aparát, jehož pomocí si myslíme, že myslíme. - TUWIM

Co miluju? Škrabkání xD

30. listopadu 2009 v 21:38 | Abigail
"Bez tebe bych tu nebyl." Šeptl jí do vlasů, když mu ležela na prsou.
"Nevím, co bych bez tebe dělala." Odpověděla.
"Žila jako normální člověk." Ušklíbl se, protože mu neviděla do obličeje, ale zapřela se na rukou a podívala se na něj.
"Nechtěla bych žít jako normální člověk!" Zavrčela a podívala se na něj, přičemž jí do očí sklouzlo pár pramínků a on jí je jemně dal za ucho. Při jeho studeném dotyku se zachvěla a na krku jí naskočila husí kůže. Rychle stáhl ruku, ale ona jen protočila oči.
"Je to příjemný." Olízla si rty a lehla jsi vedle něj na břicho a vytáhla si tílko. Usmál se a začal jí jemně po zádech přejíždět bříšky prstů. Kdyby mohla začala by vrnět.
Během chvíle zareagovala a na kůži jí naskočila znovu husí kůže.
"Ještě..." zaprosila a stočila obličej k němu a spokojeně se usmívala.

***

Hih...snad by to mohlo i pokračovat, tedy v tom případě, že bych vymyslela začátek a konec xD Tohle se mi strašně líbí a zbožňuju, když mě někdo škrabká po zádech...jemně s minimálním dotykem...to bych držela...Asi bych si na to měla někoho sehnat xD

Jsem maximálně nebezpečná x)

30. listopadu 2009 v 21:07 | Abigail
Uáo xD -> Čtěte dál, pokud si na to troufáte xD

Sny jsou jediné, co nám nikdo nevezme

30. listopadu 2009 v 19:50 | Abigail
Tak se o to prosím nepokoušejte:(

Moje "povedená" oslava

29. listopadu 2009 v 21:29 | Abigail
1. adventní neděle a můj oslavnej víkend

New Design pro Am

29. listopadu 2009 v 21:17 | Abigail
Poberti se "mírně" nevyvedli:( Chtěla jsem aby to vypadalo úplně jinak...ach jo.
Tenhle naprosto obyčejnej a ničím zajímavej des věnuju Am a jejímu Čikoušovi:) Má taky králíčka...už pořádnýho králíka x) Nemá ráda vtipy typu: "Uděláme si králíka na smetaně" x) Králíky sama nejí a to já mírně nechápu...to víte, králící můžou být sebe roztomilejší, ale pořád je to jenom maso xD Tohle mě učili od malička rodiče! xD
Když sem ten obrázek viděla na deviantu nemohla jsem ho sem nedát...králíčátko ( - jak je vlastně mládě od králíka?) je tak roztomilý xD
Tak jo, tohle je asi konec...bylo málo času a nějak nejsou obrázky, který by se mi líbily:( Ale splnila jsem Amiinu podmínku, aby nebyl design černej:)

Všechno nejlepší Abi :-*

25. listopadu 2009 v 0:01 | Amanda
Dnes má Abigail osmnáctiny, včera jsem se snažila vytvořit obrázek, ale jelikož jsem neschopná a bez fantazie a kreativního myšlení tak to dopadlo katastrofálně. Tudíž se nebudu dál snažit o umělecký výtvor jen bych chtěla aby jste o i vy všichni co občas zabrousíte na náš blog věděli a snad měli chuť napsat alespoň ty starý ohraný slova: "Všechno nejlepší!", protože i to může potěšit toho nejlepšího človíčka co jsem mohla na tý pitomý střední potkat.

Takže Abi, díky moc za to že jsi, za to, že při mě stojíš, za to, že mi rozumíš a hlavně za tu trpělivost co se mnou máš xD, vážím si tě a jsem ráda, že tě mám. :-*

Pyrokinetik - Sen

23. listopadu 2009 v 19:44 | Abigail |  Povídky
Druhá kapitola tak si počtěte ;)

Pár dní...menší zklamání ze školy...

21. listopadu 2009 v 19:53 | Abigail
Od čtvrtka...nebo-li skoro celej školní týden a náš ředitel nás zklamal.
Někteří by řekl, že ředitel opět nezklamal, ale já ho vždycky bránim xD

Pyrokinetik - Musím pryč

18. listopadu 2009 v 22:08 | Abigail |  Povídky
Jak originální název, kdyby jste měli tu čest mě vidět, což naštěstí nemáte, tak tu protáčim panenky. Je to jedna ze starších povídek...samozřejmě zde nechybí ani můj Gary Stu (mužská verze na Mary Sue x)) Takže si od toho nic moc neslibujte :)
Mé povídky jsou charakteristické velkým počtem chyb a přikrášlování jedné postavy, takže tvořim jen Mary Sue (tentokrát Gary Stu) A mé povídky jsou krátké :) To by snad mohlo být plus, nemusíte nad tím strávit déle, jak deset minut, když to přeženu. A když vy nebudete vyhledávat chyby a nesmyslnosti ve větách.
P.S. Měla to být kapitolovka, která skončila dvěma kapitolama (třema, ale pšt tu třetí nebudu radši publikovat xD)

Prolog k Halloweenu?

17. listopadu 2009 v 22:15 | Abigail |  Povídky
Spousta lidí plánuje halloweenské párty a proto se seznamují i nezadaní tvorové noci. Například ti, kteří příliš nechodí ven a mohou být nebezpeční pro někoho jako je Chloe a ostatní. Prý se umí ovládat, nebo to o sobě alespoň tvrdí.
Co se stane, když si upír vybere člověka? Po Chloienine rozhodnutí zúčastnit se párty můžou jít přípravy do plného proudu.

Slaďák s tématikou Twilight, Underworld a dalších upírských filmů.
Kdy jako ve většině povídek upír nechce zabít člověka, ale co jeho milí příbuzní? Snad se bude líbit.

Upozornění: Adéll, nečti to xD Tobě se to určitě líbit nebude :o*

Den s Am

16. listopadu 2009 v 16:56 | Abigail
Dneska jsem prožila skvělej den s Am :)

Jak málo stačí ke štěstí

15. listopadu 2009 v 19:38 | Amanda
Jak málo stačí ke štěstí? To je u každého jiné, mě například stačí vědomí, že kamarádka sehnala 3 lístky na premiéru New Moon do Prahy. Jsem úplně maximálně nadšená, mamka mě sice nechápe, jen řeší, že zameškám jeden den školy, jelikož ta premiéra je po půlnoci ve čtvrtek a domů se dostanu až kolem půl desáte ráno - děsně blbý spoje. Ale nevadí obětuji ty 4 hodiny bloumání po Praze a následující hodinu a půl čekání ve Varech na bus domů.:D
Jen doufám, že rodiče pustí i Abi, bez ní by to nebylo ono.

Sobota a mé nic nedělání

14. listopadu 2009 v 23:10 | Abigail
Dneska mi začal den někdy mezi šestou, kdy jsem si musela vzít antibiotika a potom jsem šla spát:) Říkala jsem si, jak musim vsát dřív takže to zase dopadlo tak, že jsem se vyhrabala z postele okolo desátý ;) Dala jsem si snídani a pustila si DVD s tím, že u toho vyžehlím. Eh...když sem viděla tu hromadu tak se mi hned přestalo chtít xD Prodloužila jsem si snídani...to víte, když máma neni doma a táta je venku tak myši mají pré xD Nakonec sem se do toho dala...myslela jsem, že asi tomu DVD ublížim, protože se pořád sekalo, ale nakonec jsem celkem úspěšně shlídla Ice Princess od Disneyho. Je to taková oddychovka:) Potom jsem koukala na nějakou nehoráznou blbost a šla pokecat s mamkou? A začala jsem loupat pomelo...uf. Je to hrozný...vy loupete a otecko tam dřepí a ujídá to oloupaný...takže z toho máte poměrně málo, ale nakonec to bylo v pohodě:) A dokonce jsem si i něco ukořistila pro sebe. Šla se podívat na GG a zjistila jsem, že tenhle díl jsem už neviděla, jak smutné x) Tenhle díl byl tak zvláštně hezkej :) Doloupala jsem pomelo a koukala na Moje Super bejvalka...taková blbost. ÁÁÁ. Na co sem to jen koukala...takový filmy by měli zakázat, protože jen ubíjí lidskou inteligenci (ne, že bych byla nějak zvlášť inteligentní)
No jinak...jsem přihlášená na fb a blogu...nikdo mi nepíše, ani se nedivim takže asi budu končit...zkusim něco napsat a půjdu spát...
Jinak zatím pa x)

Co psát? Eh...zapomněla jsem rybičky v mrazáku

10. listopadu 2009 v 16:27 | Abigail
Včera, když jsem si znovu četla Amandinu povídku tak sem si zase vzpomněla na dobu, kdy mi ji psala :) A zjistila jsem, že se mí vyjmenovaná slova po B mírně vykouřila z hlavy xD Musela jsem si je najít na netu x) Ano stydím se...ale stane se...no ne? :D

Věčný život

10. listopadu 2009 v 0:30 | Abigail
Už následuje jenom Happy End, děkuju, zlatko, moc se mi to líbí :o*


Věčný život část 6. - 8.

9. listopadu 2009 v 23:48 | Amanda |  Povídky
Část šestá

Věčný život část 5.

9. listopadu 2009 v 23:14 | Amanda |  Povídky
Část pátá

Věčný život část 1. - 4.

9. listopadu 2009 v 22:41 | Amanda |  Povídky
Část první

O 100 let později, únor


,,Abigail" někdo opakovaně zvolal její jméno, znuděně se otočila za tím hlasem a stihla ještě nasadit milý úsměv než se otočila a pohlédla do tváře Williama Benneta.
A je to tu zase, co to bude tentokrát, pomoc se seminárkou, kterou už má hotovou, nebo snad další ztracená kočka jeho babičky, která kočky nesnáší? Pomyslela si zahořkle, ale nahlas pronesla ,,Ahoj"