S & S

7. srpna 2009 v 23:39 | Abigail |  Povídky
S&S

Žánr: Slash
Upozornění: 16 +
                     Slabší parodie;)


Klidně seděl pod stromem a věnoval se knize, když už z dálky slyšel rozverný chlapecký smích. Jen otráveně zavrtěl hlavou a dál se je snažil nevnímal.
"Héj, Srabusi!" Zavolal na něj chlapec s černýma vlasama. Pokoušel se je ignorovat a šlo by mu to dobře, kdyby...
"Levicorpus" Houkl jiný chlapec a Severus se houpal hlavou dolů, kniha jemně žuchla na zem.
"Okamžitě mě pusť, Blacku!" zavrčel Snape varovně a vytáhl hůlku, ale tu mu vzápětí vyrazilo Jamesovo kouzlo.
"Slyšel jsi už někdy o šamponu?" Rýpl si menší chlapec, který cítil nad sebou ochranu přátel.
"Pozor!" Sykl chlapec s jizvou v obličeji, který vypadal unaveně.
"Neboj se..." Ujistil kamaráda Sir.
"Bojim, támhle je Norisová" Pokýval směrem ke kočce. Sirius rychle mávl hůlkou a Snape tvrdě dopadl na ruku.
"Co se tady děje?" Zeptal se chraplavým hlasem Filch.
"Tady Severus zakopl" Vysvětlil obratně James a Sirius se posměšně ušklíbl.
"Jen aby..." Nedůvěřivě se podíval na skupinku chlapců. "Měl by jste si s tím dojít na ošetřovnu" Procedil Filch při pohledu na Severuse a odešel. Kamarádi se na sebe podívali a rozesmáli se, v záchvatech smíchu a hloupými vtipy se odebrali do hradu.
Snape za nimi nenávistně koukal, zdravou rukou sebral knihu a sám zamířil na ošetřovnu.

Na večer seděl Snape na okením parapetu, střídavě si četl a díval se ven. U jezera seděla Lily se svými kamarádkami a smála se. Byla to jediná osoba, na které mu záleželo. Ale ochomítal se kolem ní ten idiot, Potter. Nikdy nic nedokázal, ale za všechno by chtěl zásluhy. Jediné, co mu šlo bylo létání. Připustil, ale pohoršeně si odfrkl.
"Copak se ti nelíbí, Srabusi?" Vytrhl ho Black ze zamyšlení tak, že málem spadl.
"Nemáš na práci nic jiného než mě pronásledovat?" Zavrčel, ale to už se Sirius nakláněl do okna a díval se směrem k Lily.
"Doufám, že nemáš zálusk na "naší" Lily" Řekl jízlivě.
"Mlč" Řekl Severus a krev se mu nahrnula do tváří.
"Víš, že o tebe nestojí" popichoval ho, "stojí o Jamese" Snapeovi nebezpečně blýsklo v očích.
"Varuju tě, Blacku"
"Ale jestli by jsi někoho chtěl..." Nechal otázku viset ve vzduchu a přiblížil se k Seviemu, který jen bezradně ustoupil.
"Praštil jsi se ráno do hlavy?" Zeptal se na oko starostlivě.
"Ne" Zamyšleně na něj hleděl "přemýšlel jsem o nás už dlouho..." Sevie se na něj zděšeně podíval, ustoupil ještě o další krok a následoval náraz do zdi. Sirius mu zaterasil ústup, nervózně se rozhlédl.
"Vybral sis špatnou chodbu" Ušklíbl se Sirius, avšak Severus si uvědomoval pravdivost jeho slov.
Naklonil se k němu a jemně ho políbil na krk, Seviemu vzrušením naskočila hůsí kůže.
"Blacku!" Odstrčil ho.
"Ano?" Zašveholil a znovu se k němu přiblížil.
"Drž si odstup!" Syknul, ale Siriuse to nezastavilo, rychle vytáhl hůlku. "Mdloby na tebe!" Vykřikl, ale jelikož byl roztržitý a překvapený situací, kouzlo Siriuse jen odhodilo a vyrazilo mu dech. Zalapal po něm.
"To bych nečekal" Brouknul, Severus si odfrkl a odešel.
Sirius přibližně tušil, kde by se Komnata Nejvyšší Potřeby měla nacházet,ale pro jistotu se ujistil tak že se šel podívat do sedmého patra. Vynechal odpolední vyučování, ale byl si jist, že Snape ne. Počkal na něj před skleníkem a díval se na vycházející studenty až se ho konečně dočkal.
"V 7. patře je komnata nejvyšší potřeby" Pobaveně na Severuse mrkl a přiblížil se k jeho uchu přičemž zašeptal "mysli na ,místečko lásky´" S tím se vrátil do hradu. Snape se za ním znechuceně díval.
Sirius čekal pravidelně po vyučování v komnatě už dva dny, ale Severus se neukázal. Začal se sklesle ploužit po chodbách a vypadal jako tělo bez duše. Snapovi změna jeho chování neunikla, ale snažil se ji ignorovat, i když mu ho bylo určitým způsobem líto...
Sirius znovu čekal v komnatě, kde ležel nad knihou na velké posteli. Desing pokoje se kolem něj nepatrně změnil a on se nadšeně posadil.
Severus otevřel dvěře a opatrně nahlédl do pokoje.
"Takhle si představuješ ,místečko lásky´? Zeptal se Sirius zpoza dveří kam se rychle přesunul a vtáhl Seva do komnaty a zahrnul ho jemnými polibky.
"Nechal jsi mě dlouho čekat" Šeptl, když Severus prudce vydechl, jak ho narazil za zeď, ale nakonec ho nasměroval k posteli a cestou mu sundal hábit a začal rozepínat knoflíčky na košili.
"Promiň..." odpověděl šeptem Snape až se zděsil, jak se nepoznával. Prohrábl mu vlasy a ten se usmál. Když rozepl poslední knoflíček stáhl z něho košili a začal mu zahrnovat hruď polibky. Snape mu zaryl nehty do kůže a Sirius něco spokojěně zamumlal.
Snape sjel po jeho kůži níž ke kalhotám a dráždivě mu přejel přes rozkrok a vrátil se ke knoflíčkům u košile, kterou měl Black ještě zaplou. Obratně je rozepnul a druhou rukou se pustil do zipu u poklopce. Pomalu si přiklekl a jazykem mu obkroužil pupík, Sirius ho jemně hladil po zádech s občasným škrábnutím při kterém mu unikl povzdech. Snape se na něj usmál a stáhl mu kalhoty ke kotníkům.
"Ty jsem si vzal kvůli tobě" Špitnul Sirius, když si všiml Severusovo pohledu na jeho trenýrky s medvídkama v různých polohách. Pohoršeně se zašklebil, pro tohle nikdy neměl pochopení a Sirius se na něj zoufale podíval.
"Nelíbí?"
"Promiň, ale tohle jsem nikdy nechápal" Odpověděl s úšklebkem.
Sirius ho ladným pohybem vyzval, aby si stoupnul a stanuli si obličeji k sobě. Sirius se pousmál a rukou mu zajel do kalhot. Sev slastně zavřel oči a rty se mu začaly vpíjet na jeho odhalený krk. Sirius před jeho polibky unikl a sám si přiklekl. Začal mu rozepínat pásek a poklopec. Polibky směřoval od podbřišku níž, podle toho jak rozepínal kalhoty. Po překvapivě pevném zadečku mu sjely kalhoty ke kotníkům a poťouchle se usmál.
"A já myslel, že tě překvapím" Konstatoval pobaveně, když se upřeně díval na jeho kožená tanga s gepardím vzorem. Snape na něj jen mrkl.
"Já se nezdám" Usmál se. Rychle skopli boty a Sirius zatlačil Snapea, který nemotorně zakopl o své kalhoty a spadl do hluboké a měkké postele. Sirius se melodicky zasmál a nechal Seva, aby se na posteli rozvalil a on si na něj mohl sednout obkročmo. Přejel mu prstama po žebrech výš a výš, takže Severuse donuti vztáhnou ruce nad hlavu ke zdobenému čelu postele, Sirius sáhl pod polštář a vytáhl hůlku, ladně s ní švihl a připoutal mu ruce. Bezmocně se podíval na ruce a potom na Siria.
"Neboj" šeptl mu do ucha a jemně ho kousl do lalůčku. Znovu švihnul hůlkou a na nočním stolku se objevila šlehačka. Poťouchle se zasmál. Sáhl prstem do šlehačky a ochutnal ji.
Snape se k němu natáhl, jak nejvíc mohl, Sirius se zasmál a laškovně mu dal šlehačku na nos načež mu ji polibkem sundal. Políbil ho a jemně mu skousl spodní ret, přičemž se Sev usmál. Začal sestupovat níž a jazykem mu obkroužil bradavky, Snape sykl a pevně stiskl polštář pod hlavou. Sirius pokračoval a Severus se začal chvět ještě větším vzrušení než do teď se sténáním zaprosil a Sirius se pousmál a něžným pohybem mu stáhl rajcovní tanga. Dvěma prsty nabral šlehačku a jemně mu s ní začal kroužit po jeho mužství, přidal se i jazykem a vychutnal si šlehačku s jeho chvěním. Cítil, jak už nemůže vydržet a ponořil si ho hluboko do pusy. Dopomáhal si, jak rukou tak rty, které kolem jeho chlouby jemně stahoval.
Snape se snažil ovládnout, ale skrz zaťaté zuby mu unikaly jak vzdechy tak i výkřik s jeho vyvrcholením, Sirius jen polknul a lehnul si mu na prsa. Užíval si Severusovu spokojenost ještě hodnou chvilku, když se od něj rychle odtáhl.
Sevie se na něj jen poplašeně podíval.
"Co se..."
"Nikomu nic neřekneš, jasný?!" Řekl Sirius a v očích měl lítost, nad tím, že ho musí opustit a nad tím, že se sám cítil neuspokojený.
"Taky nechci, aby o nás někdo věděl!" Sykl ledově zase ten starý Snape. Black se na něj jen zrzeně podíval, ale jeho to neobměkčilo, jeho pohled ze zklamaného přešel do zatvrzelého a hlavu stočil pryč od něj. Podíval se na něj a hodil mu klíčky od pout, oblékl se a vydal se ke dveřím, ještě se k němu otočil a jen tiše zamumlal promiň. Zavřel dveře a vrátil se zpět do společenské místnosti Nebelvíru.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 TheCullens-Vampires TheCullens-Vampires | Web | 7. srpna 2009 v 23:46 | Reagovat

Moc hezůů blog!!! Jen tak dál moc ti ho chválím!!! A jelikož jsem ti zvýšila návštěvnost o jednoho člowíčka, bylo by spravedlivé, kdyby si se i ty na oplátku koukla na můj blog!!! Díky a hezký večer ;)

2 «¤«Tenni«¤« «¤«Tenni«¤« | E-mail | Web | 7. srpna 2009 v 23:58 | Reagovat

Ahoj...právě Ti přiletěla pozvánka na můj blog. Můžeš se tam poohlédnout. Zapojit se do Bleskovky a Přihlášky do SONS (Soutěž O Nej Scene). Pokud víš co je to styl Scene přihlaš se prosím do mé soutěže, ale pokud nevíš, můžeš se podívat na mém blogu, mám tam spoustu fotek Scene Queen. Určitě si vybereš některou z nich a potom se můžeš přihlásit do této soutěže. Děkuju Ti! Zatim se měj ;-)

P.S. Máš hezuuu blogíís! ;-)

3 Am Am | 12. srpna 2009 v 16:22 | Reagovat

Já věděla, že to sem dáš xD Jsem na netu vidíš :d ÚÚÚŽA :d zítra se těším a už zase musím běžet tak pa pa

4 Ivča Ivča | E-mail | 22. srpna 2009 v 19:01 | Reagovat

Sláva, tak sem se sem zas jednou mrkla a co nevidim! Super, že si ji sem dala, je to bomba!!:D:) I když sem to teď četla po druhý byla to stejně síla:D

5 Abigail Abigail | Web | 23. srpna 2009 v 18:46 | Reagovat

Tak tohle mě těší xD

6 Pansy Pansy | Web | 2. září 2009 v 12:40 | Reagovat

Ahoj, super! jsem se pobavila!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.