Červen 2009

Zvonek zvoní...

30. června 2009 v 6:00 | Abigail
Škola končí, po schodech se běží...
Dneska nám oficiálně skončila škola. Nevím, jak vám ale naší škole ano.
Dostaneme vysvědčení, někteří budou potěšení jiní ne, ale já určitě ne. Hlavně mi vysvědčení bere Am, pokud jí ho naše třídní dá, protože ho jinak dostanu až na začátku roku.
Užijte si prázdniny, přeju Vám spoustu sluníčka a hezkýho počasí.
Pp Abigail

Nový Měsíc (New Moon)

29. června 2009 v 19:28 Mimo školní
Bella slaví svoje osmnácté narozeniny a stane se drobná nehoda, po které se Edward rozhodne, v domění, že jí ochrání ji opustí, Bella se složí a potom jí pomůže Jacob, indiáncký chlapec, který začne poněkud rychlejí růst. Zažívají spolu různá dobrodružství. Bella koupí pár motorek a Jake je opraví a učí ji na nich jezdit. Pokaždé když je v nebezpečí slyší v hlavě Edwardův hlas a snaží se, co nejvíc do nebezpečí dostávat. Jednou si zkočí z útesu a Alice si myslí, že se zabila. Edward volá Charliemu, ale telefon zvedne Jackob řekne, že Charlie je na pohřbu. Edward si myslí, že je na Bellyně pohřbu a tak se chce zabít. Všechno nakonec dobře dopadne. Seznámíme se zde s Arem, Caiusem a Marcusem,...velice uctivými upíry.
Abigail: Njn, co dodat opět milostný příběh. Nevím, ta knížka mě nebavila číst někdy si jí určitě zase přečtu, ale nevyhledávám ji. Bella mi hopká ze skály, jak kdyby to byla ta nejnormálnější věc nasvětě. Jane mučí Edwarda a mně je líto, že nevím, jak ho mučila. Kdyby mu ukazovala třeba jak mučí Bellu:( Ach jo, hezky to tam popsat:D Nový Měsíc byla poměrně nezáživná knížka, protože Bella tam byla převážně s Jacobem. Nebylo to tolik záživný. Pokud tedy zrovna nejezdili na motorkách nebo neskákali z útesu, kdy Bella slyšela Edwardův hlas, nejde mi o to, že ho slyšela, ale já miluju, když se hlavní postavě něco stane:D Takže mi to naprosto vyhovovalo.

Amanda: Opět toho nemám moc co dodat, jelikož většinu už řekla Abi. Nový měsíc mě tolik nenadchl, jelikož větší část knihy je tam Jacob. Scény, kdy Bella nabourá na motorce nebo když skáče z útesu jsou, ale naprosto úžasné, i když Bella sama o sobě je stále ta přitroublá, nemotorná a naivní husička.
Edward

27. června 2009 v 19:18 | Amanda
Tak tohohle smajlíka bych chtěla věnovat všem fanynkám filmového Edwarda Cullena. xP
Jasně je to provokace, nesnáším Roberta jako Edwarda a když jsem tohle našla na internetu tak jsem to musela hned stáhnout a ukázat dalším, třeba se najde někdo kdo se mnou bude souhlasit a smát se, ale dokážu si živě představit ječící, možná i hysterickou fanynku, co mi bude barvitě nadávat u tohohle článku :D takže všem fanynkám toho blba :-*........:P xD

Šnek :D

23. června 2009 v 17:52 | Amanda
Úplně náhodou jsem ve svém počítači narazila na tenhle obrázek a přijde mi hrozně směšněj, chápu že někomu to přijde spíš.....drsný jelikož to nejdřív vypadá že přijde o život další nebohý tvoreček jen díky lidské nevšímavosti, ale nakonec to dobře dopadne a šnek se jen protáhne a ukáže zoubky. :D Samozdřejmě, tady teď píšu jen kecy, aby tu nebyl jen obrázek, ale i nějaký to povídání, ale jen jsem chtěla, aby se taky pobavil někdo jiný ne jenom já. xD

Stmívání (Twilight)

19. června 2009 v 19:25 | Abigal/Amanda |  Mimo školní
Isabella Swanová, která si nechává zkráceně říkat Bella se rozhodne nastěhovat k rozvedenému otci, který bydlí ve Forks. Věčně deštivém městě. Zde se seznámí s Edwardem Cullenem o kterém se dozví, že je upír a samozřejmě se zamiluje. Edward a jeho rodina jsou tzv. vegetariáni, neloví lidi, ale zvířata.
Jednou do Forks zavítají nepřátelští upíři, kteří rozhodně nejsou vegetariáni a James se rozhodne Bellu ulovit. Nakonec se mu to povede a kousne Bellu ale Edward chce aby byla člověkem a jed jí z rány vysál. Jamese zabili. Všechno dobře dopadne a Bella přežije.Abigail:Jak jsem už podotkla, nemám tyhle knihy nejoblíbenější a proto z toho celkově dělám menší parodii. Prý je špatný psát o čem kniha je nebo co se v ní odehrává tak to říkám jen letem světem. Edward je sice úžasnej a dokonalej, ale nikdy nemůže existovat, jak tomu může někdo věřit? Je příjemný to číst a občas se do Belly vcítit, ale asi by mě takovej kluk obtěžoval:D Nemají vkus, já bych Jamese nechala žít a místo něj zabila...třeba Edwarda:D Proč museli zabít Jamíska? Vždyť byl krásnej:D Njn, je to jen můj názor a ještě není objektivní.

Amanda: Twilight ságu miluji, ale musím uznat, že Stmívání bylo chvilkami nudné. Edward je až přezmíru dokonalý, takže vůbec nechápu jak se někdo mohl pustit do natáčení. Každopádně autorka má bezednou fantasii a smysl pro romantiku i dramatičnost. Skvělá knížka.

Změna!

16. června 2009 v 18:28 | Amanda
Včera jsem aktivně psala první e-mail Abigail a dnes si tak prohlíží poštu a odepsali mi z mailu na který jsem měla Abi napsat. Tak jsem to nadšeně otevřela, že by mi odpověděla? Jo, odpověděla, ale nějaká paní, že jsem to poslala na špatný mail, takže všichni co jí chcete psát piště přez tohle zatím se mějte a snad to půjde.

1. den bez Abi

15. června 2009 v 19:21 | Amanda |  Momentky
Už je to tu zmíněno, ale napíšu to ještě jednou, dnes v jednu hodinu Abigail odletěla do Chorvatska.
V jedenáct mi psala, že je na letišti, tak jsem ji předem litovala a představovala si ji ty další dvě hodiny čekání na odlet v přeplněné letištní hale.
Ve dvě hodiny a pár minut mi přišla SMS, že právě vystoupila a čeká na svůj kufr, takže jsem si oddychla, když už jsem věděla, že je zase nohama na pevné zemi. Musím se též zmínit, že hned druhá věta v SMS byla: "A je tu nehorázný horko." Nad tou větou jsem se musela smát. :D Takže se zatím mějte a dál vás budu informovat, pokud ke mě dorazí nějaké zajímavé a nevšední informace z Abigailiny dovolené.

Já se vrátím! x)

15. června 2009 v 12:55 | Abigail
Po dvou hodinovém čekání jsme nastoupili do letadla všichni poslušně roděleni do svých oddílů. Určitě sedím pohodlně usazená v letadle a nedočkavě čekám na vzlétnutí. Vzlétnutí mi nevadí a mám ho asi nejradši, ale potom když se přistává je to na pilotovi. Když je špatný pilot tak začne přistávat moc prudce a všechny z toho bolí uši, ale někteří si krásně nalítnou a přistávají tak, že nepoznáte rozdíl. Prostě úžasný:) Koho by netěšilo, když ho nebolí uši, že?:) Naplánovaný přistání je v Chorvatsku na letišti ve Splitu. Potom máme podle všeho přesídlit na loď, která by nás měla dovést na ostrov Hvar. Do místa pobytu by jsme měli jet skoro dvě hodiny...trošku děsivé, ale jestli to bude lodí tak to půjde:)
Až se vrátím určitě vám sem dám nějaký shrnutí:) A poděkování všem, kteří mi napíší:D

E-mail k moři for me:-*

13. června 2009 v 22:17 | Abigail
Pod záhlavím máte informace, kdyby se tenhle článek posunul daleko:) Kdyby byly adminky náhodou až moc akční x)
U moře jsem od 15.6 - 6.7. jen pro vaši orientaci, kdy mi můžete psát:) Bude tady vaše veřejné díky až dorazím:-*
Pište na e-mailovou adresu: info@adriatic.cz
do předmětu musíte zadat: Markéta Koubková, oddíl č. 30
nepřidávejte k mailu žádný obrázky nebo přílohy, protože to mažou:)
a prosím podepište se:) abych věděla, kdopak jste:)
Už se na vaše mailíky moc těším, jste úžasní ti, co mi napíší;)
Pp Abigail

New design

12. června 2009 v 22:33 | Abigail
Tohle měl být původně letní design, jenže když jsem dneska projížděla stránky tak jsem našla tenhle a líbil se mi:D Možná vám přijde větší záhlavko, ale mně se líbí:D Takže s tím nic neuděláte...je to takový menší rozloučení, když teď jedu k tomu moři:)

Sláva

12. června 2009 v 22:19 | Abigail |  Momentky
Dneska jsem byla naposledy na praxi.

Zase stěhování...

11. června 2009 v 20:15 | Abigail |  Momentky
...přesídlila jsem zase na praxi:D

Heh vymoženosti :-D

10. června 2009 v 20:54 | Amanda |  Momentky
Dnes mi do pokoje přibyla další šílená bedínka s čudlíkama, který mě děsí. :D Naši se rozhodli koupit scener s kopírkou a tiskárnou. Neříkám, že nemám radost, ale nebylo to nutný. Všechno bylo v pohodě až do té chvíle, kdy to v té bedničce podivně zaskřípalo a psalo mi to nějaký anglický nesmysly. Po spolupráci se slovníkem jsem zjistila, že se uvnitř sekl papír a mám přístroj zapnout a vyndat ho. Lehčí část a to překládání bylo za mnou horší bylo najít ten papír. On tam totiž žádný nebyl a já uvažovala jak to tomu šílenýmu přístroji vysvětlit. xD Samozdřejmě jsem na to nepřišla. Ale jsem natolik chytrá, že jsem si zavolala odborníka na počítače. To jsem neměla dělat. Hrozně jsem se styděla, když mi řekl že tam byly špatně dané barvy. No nic aspoň aspoň mi nainstaloval novej antivir, když už jsem tak blbá, že neumím zastčit barvy do tiskárny, ale abych se maličko ospravedlnila, tak musím říct, že jsem to nechtěla zničit, tak jsem na to moc netlačila, což jsem měla. Asi bych měla ještě poznamenat, že nejsem blond, tím ne, že bych chtěla urážet blondýnky, ale znáte to...............:D

Malá ukázka mého scaneru :D Je to obrázek co jsem namalovalal Abigail, jelikož se mi líbil ten klobouk, je to jeden z mála obrázků, co se mi jakž takž povedli namalovat.


Česká služka aneb Byla jsem au-pair

7. června 2009 v 17:54 | Abigail |  Mimo školní
Po sametové revoluci v roce 1989 padla železná opona a hranice se konečně otevřely. Toho využila hrdinka této kniha a odjela do Francie k otcovu příteli, nebo-li jeho synovi:) Ten jí zařídí první práci jako au-pair. K práci chůvy dětí patří a patřit vždycky bude úklid bytu nebo domu. Vypráví svoje zážitky, které jsou ve větší míře zábavné:)
Nic nepotěší tak jako cizí neštěstí. Nad touto knihou se určitě zasmějete, ale budete také donuceni hrdinku litovat, např. když se v jedné rodině jí a oni jí dají na talíř šest šneků, které nejí, takže je potom donucena jít si koupit svoje vlastní jídlo:) Jde o to, že peníze dostane až po 3 měsíční práci:D
Knížka je opravdu reálná a nic nepřikrášluje.

Knížku napsala Petra Braunová, knížka je na takový jeden poklidně strávený den v posteli s příjemnou knížkou. U někoho jako jsem já dva dny, protože není čas:D
Knížku je snadné číst a má 130 stránek, takže i pro ty, co málo čtou je to určitě super:)


Knihy

6. června 2009 v 20:30 | Abigail |  KnihyKdyby jste cokoliv potřebovali pište sem, dodat nějakou knížku atd. budeme se snažit

Pár teček? x)

6. června 2009 v 12:47 | Abigail |  Momentky
...

Večer

6. června 2009 v 0:19 | Abigail
Dnešní večer byl záživný:D

Today

5. června 2009 v 14:18 | Abigail |  Momentky
Dneska jsem se ráno opět nemohla vyhrabat z postele, jak jinak, ale dneska to bylo strašný, opravdu:D