Květen 2009

Praxe

31. května 2009 v 20:53 | Abigail |  About Us
Zítra mně, Amandě i Hally začíná praxe, která bude trvat od 1 - 26. června, takže si to pořádně užijem...pf. Já jsem skončila na magistrátě, Amanda na VZP a Hally je někde v Ostrově, takže nejsem ani s Am, to bude strašná nuda!!! Já si ještě budu muset dva týdny dodělávat o prázdninách, protože 15. června odjíždim do Chorvatska a vracím se až 6. července. Přesně na Amandiny narozeniny:) Takže v červenci budu dodělávat praxi, doufám, že budu moct, protože chci mít srpen už volný...no nic zatim pa:)

Pár fotek z filmu

31. května 2009 v 0:38 | Abigail
Tak tady je pár foteček:)

Fotka + úryvek ze scény;)

31. května 2009 v 0:28 | Abigail
(->Pogue, Reid, Tyler - filmový postavy;))
Úžasná scéna:D
Tady kluci zahlídli holku v minisukni jak se opírala přes bar a vsadili se o to jaký má kalhotky.
Reid: Modrý, bavlna.
Tyler: Růžový tanga.
Pogue: Pánové, ta nenosí kalhotky nejmíň od dvanácti let.
Zkuste hádat, kdo vyhrál x) jestli typujete Pogua tak máte pravdu x)

Stručný obsah

30. května 2009 v 22:57 | Abigail
Celý příběh začíná v roce 1600, kdy pět rodin osídlilo Ipswiche. Zrodilo se zde čarodějnictví. Uzavřeli mezi sebou dohodu, ale jedna rodina ji porušila a údajně byla vyvražděna při honech na čarodějnice. Čtyři přátelé mají stejné tajemství, které ukrývají přes 300 let. Získali dar, ale také prokletí - mají temné schopnosti, které získávají jen prvorození synové v oněch pěti rodinách. Z dlouhého vyhnanství se vrací pátý, údajně mrtvý syn Ipswiche, který nadměrně zneužívá svou moc a chce jí více...

Síly temna - poster

30. května 2009 v 22:07 | Abigail
Mně se líbí ten první:)

Taylor Momsen

30. května 2009 v 13:32 | Hally
Povolání: herečka
Věk: 15
Datum narození: 26. 07.1993
Místo narození: St. Louis, Missouri, USA
Znamení: Lev

Životopis

Taylor Michel Momsen se narodila 26.července 1993 v St.Louis, Missouri, rodičům Michaelovi a Collette Momsenovým.

S hraním začala ve 3 letech s přírodní reklamou pro Shake-N-Bake. Její první role Honey Bee v "The prophet´s game"(1999). Její první velká role byla Cindy Lou v Grinchovi, kde hrála s Jimem Carreym(2000). Po tomto, Taylor hrála roli Julie Moore ve "We were soldiers"(2002), kde hrála také její mladší sestra, Sloane Momsen.

Po dotočených rolích ve filmech jako Hansel & Gretel, Spy Kids II, Saving Shiloh (2005), Doubting Thomas (2005), bude viděna v nových seriích pro WB, "Misconceptions"(2006) v kterém má jednu z hl.rolí. A určitě jí můžete znát ze seriálu Gossip girl,ve kterém má také jednu z hl.rolí.

Zdroj:Osobnosti

Penn Badgley

30. května 2009 v 13:18 | Hally
Povolání: herec
Věk: 22
Datum narození: 1. 11. 1986
Místo narození: Baltimore, Maryland, USA
Znamení: Štír

Životopis

Penn Badgley se ve volném čase věnuje serfování, fotbalu, lyžovaní, snowboardingu, zpěvu a hře na kytaru. Objevil se u nás ve známé komedii John Tucker musí zemřít (2006). Má starší nevlastní sestru, jako dítě daboval, momentálně žije v Los Angeles.

Zdroj:Osobnosti


Blake Lively

30. května 2009 v 13:11 | Hally
Povolání: Herečka
Věk: 21
Datum narození: 25.08. 1987
Místo narození: Kalifornie, USA
Znamení: Panna

Životopis

Blake Lively se narodila 25.srpna 1987 v Tarzaně, v Kalifornii do rodiny v show byznysu. Její otec Ernie Lively je režisér a herec, její matka Elaine Lively talentovaná manažerka. Má čtyři sourozence, sestry Lori a Robyn a bratry Erica a Jasona. Už v deseti letech si zahrála ve filmu Sandman, který režíroval její otec. Asi nejznámější film, ve kterém si zahrála je Sesterstvo putovních kalhot, kde ztvárnila nespoutanou Bridged.
Blake má blond vlasy a zelené oči. V současné době žije v Los Angeles.

Zdroj:Osobnosti

Ed Westwick

30. května 2009 v 13:01 | Hally


Povolání: herec, zpěvák
Věk: 21
Datum narození: 27.06. 1987
Místo narození: Stevenage, Hertfordshire, Anglie
Znamení: Rak

Životopis

Ten to britský herec hrál v Národním londýnském divadle pro mladé. U nás je znám rolí ,,záporáka,, Alexe ve filmu Potomci lidí. Je zpěvákem rockové indie skupiny The Filthy Youth, kterou vytvořil se svými přáteli v Anglii. Lidé jsou vždycky překvapení jeho původem, protože u něj není slyšet britský přízvuk. Bydlí v New Yorku v bytě s Chacem Crawfordem.

Zdroj: Osobnosti

Leighton Meester

30. května 2009 v 11:02 | Hally
Leighton Marissa Meester (9.4.1986, Marco Island, Florida, USA)

zajímavosti: měří 1.65 m, má staršího bratra Douglase, Meester znamená holandsky pán nebo učitel, miluje hudbu a psaní, bydlí v New Yorku, hrála v jedné epizodě seriálu Veronica Mars.

Meester se začala zajímat o herectví ,když se objevila v místní produkci The Wizard of Oz (Čaroděj ze země Oz). Když jí bylo 11, přestěhovala se s rodinou do New Yorku. Nejznámější se v roli Savannah v dramatu Surface. Hrála v mnoha filmech a seriálech, u nás zatím neznámých.

O tom nejlepším na hraní Blair: Ona je typickým přikladem krávy a řekla bych, že je to fakt mazec a ráda hraju, že - věřte mi, je to legrace. Ale není to úplně takhle a to je nejlepší. Potýká se s tolika problémy, že by ji měly ostatní mladé ženy obdivovat. Je velmi křehká a nejistá a to se týká každého. Řeší problémy s rodinou, přátelstvím, láskou, klukem, školou, image... musí mít všechno pod dohledem. Je to napětí.

O čtení Gossip Girl: Právě čtu scénář a vím, že je založený na sérii knih a já takový: Musím je mít, musím ! Ale teď se toho trochu bojím. Nechci se rozjet a pak být zklamaná, protože seriál není úplně podle nich, což by ani neměl. Měl by mít svůj vlastní svět.Gossip Girl - novinky

30. května 2009 v 10:33 | Hally
Seriál Gossip Girl vypráví o životě New Yorské smetánky, ale také "obyčejných" lidí, kteří nemají na kostýmky od Prady či brýle od Chanelu. Hlavními postavy jsou Serena van der Woodsen, Blair Waldorf, Jenny Humprey, Dan Humprey, Nate Archibald a Chuck Bass.

Seriál začíná v době, kdy se Serena vrací z internátní školy zpět do New Yorku. Jaké tajemství si přivezla a co vlastně měla s Natem? A kdo je tajemná Super
drbna, která ví o všem, co se na Upper East Side děje? To vše a mnohem víc odhalí čas ..
Fešák k nakousnutí.....:P

27. května 2009 v 19:52 | Amanda
onečně jsem zjistila jak se jmenuje ten fešák co ho všichni používají jako Jacoba v "trailerech" na New Moon.

Kecy o ničem

27. května 2009 v 14:44 | Abigail
...