Duben 2009

Happy birthday to Adri

27. dubna 2009 v 14:23 | Abigail |  Happy Birthday
Všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a úspěchů. Ať se ti povede všechno, co plánuješ...a hodně lásky;)
P.S. Obrázek ti sem hodim asi zítra:) Protože jsem u mamky a dneska nebudu mít notebook, hodně štěstí a zdraví:)

Takhle to dopadá :)

24. dubna 2009 v 23:35 | Abigail |  About Us

Takhle to dopadá, když čekám s kamarádkou na bus a než jdu na intr a mezitím, co sedíme na vozíkách od Penny:D
Fotíme se a fotím, když já dělám xichty tak kamarádka odmítala, protože tam stáli kluci...no nic, menší trapas:D
Vlastně tohle je tady pro pobavení, protože na obou fotkách vypadám dost otřesně a na tý první, jak žába...pochybuju, že ze mě jednou bude princezna, už by se stala xP
N!kolko děkuju za takovýhle chvíle:)

Elisin deník

24. dubna 2009 v 22:16 | Abigail |  Povídky
Tak jsem se pokusila něco málo napsat

Vyberte, kdo je hezčí

23. dubna 2009 v 17:15 | Abigail
Tady máte pár foteček na porovnání

Asi umřuxD

23. dubna 2009 v 16:53 | Abigail
Nemyslim to špatně, jen jsem včera viděla Útěk z Vězení a Super náhradník. Náhradníka jsem už v tomhle týdnu viděla podruhý, ale měla jsem strašnou radost...dokud mi jí lidi nezkazili.
Prý: "Mluvíš o tom každou přestávku a každou volnou chvíli"
No a co, proč to všem tolik vadí? Pche ať si trhnou!

Sebelítost xD

21. dubna 2009 v 18:23 | Abigail |  About Us

Dělám často různý hlouposti, jen nejsem zvyklá, že mě tím lidi odsuzují a ignorují - pokud mě znají. Chápu, když se lidi zaleknou jak se chovám, ale když už mě zanají tak to mě trošku zaráží.
Možná jsem snad i snílek a myslela jsem, že mě někteří lidi chápou - ti, co mi jsou trošku podobní, zajímá je to, co mě...nezvyknu si snad nikdy. Jsem idiotka xD Musim se tomu smát, jak jsem hloupá a řešim takový hlouposti. Jenže ono mi to přijde líto...možná bych si opravdu měla pořídit to zvířátko, ale rodiče se mi o něj nechtěj starat a na intru mi ho taky nepovolej...chjo...
Odvedla jsem vaši pozornost?:D
Měla jsem jeden suprovej rozhovor s jednou kamarádkou a řekla mi ať něco nevzdávám, tak jí moc děkuju. Měla jsem chvílema strach, že to všechno zrušim a tu virtuální školu ani nedochodim, ale to by mě hrozně mrzelo. To víte, když už tam jsem tak dlouho:)
Ale opravdu mě někdy ty dotyčné pěkně štvou:(
Říkám si jestli jsem se změnila, jestli se chovám moc dětinsky nebo co vlastně dělám?O_o
Nejspíš na internetu nejsem tak závislá, jak jsem si myslela. Dokážu se od něj vzdálit aniž by mě bolelo u srdce x) Je pravda, že ven moc nechodim, ale je to tím, že nemám s kým. Jasně, někdo by mohl říct, že můžu u někoho spát atd. ale nejspíš nechci. Co kdybych nedokázala to, co všichni očekávají? Co kdybych se nedokázala bavit, tak jak oni chtějí? Co když budou mít výčitky z toho, že já jsem se nudila, když oni se tak dobře bavili?
Co když jim já zkazim náladu? Nechci aby měli kvůli mně zkaženou náladu, nechci, aby měli výčitky, když se budu nudit etc.
Když u nás spala Amanda tak se nudila, vím to a máma mi to dala pořádně sežrat, ale co chtělo se začít s tou naší školou a chtěla jsem něco hodit na blog...
S takovýmhle přístupem si přijdu hrozně sobecká, nejspíš i sem.
Je to zvláštní, když takhle o sobě mluvim na netu tak mi to nevadí, ale když mám mluvit o sobě normálně tak to dost silně nezvládám xD Složim se z každý blbosti, je to vtipný - dokud mě něco nevezme.
No je to prostě takhle, nemůžu o sobě mluvit, prostě mi to vadí. Nemůžu o sobě mluvit, takhle psát je to jiný. Stejně sem nikdo moc nechodí - teď jsem za to nějak ráda- normálně jsem introvertní, ale trošku si protiřečim. Snažím se na sebe upoutat pozornosta vlastně ani nevím proč, vždycky jsem hrozně nervózní, zrudnu, koktám a vždycky musim být strašně směšná...
No radši to nebudu rozebírat:D I když je dost pozdě.

-

Berte ohled na člověka, který všechno dělá bezmyšlenkovitě a je vlastně strašně zbrklej.
Všechno dělám omylem a nepřemýšlím se nad tím, co říkám...pro ty dotyčné!


Adoptovala jsem zvířátko

20. dubna 2009 v 14:43 | Abigail

Adoptovala jsem si zvířátko nebo co to je tak mi to prosím krmte a starejte se o to, kromě mě samozřejmě:D Chci vědět jak to dopadne a co z toho budu mít, děkuju
A děkuju Nephee a Nerree, který mě na to přivedly...:-[

Harry & Nina

18. dubna 2009 v 22:17 | Abigail

Kdo ví, ví. Takhle možná kdysi mohli vypadat, ne? Já nevím už je to doba, ale ten obrázek se mi na ně hodil tak jsem si ho hned stáhla opět z deviantart.com
Astronomická věž? xD


Mew

16. dubna 2009 v 17:04 | Abigail |  About Us
Je to úžasný, s Amandou jsme jednou koukaly na jeden díl ze seriálu Pokémon a tak jsem se rozhodla podívat se na netu na film. Koukala jsem na ten úplně první film, viděla jsem ho asi ve čtvrtý třídě a už jsem si ho nepamatovala. Mew je tak hrozně roztomiloučkej a on se směje a já z toho vždycky totálně nemůžu. A někteří pokémoni jsou tak roztomiloučký o:) Jsem dlouho neviděla se mi nedivte, že se rozplývám...xD

Děkuju:-*

16. dubna 2009 v 14:30 | Abigail
Děkuju moc, že sem chodíte, i když vás to asi moc nezajímá;) Takže děkuju dneska padl můj osobní rekord...1000 lidí na blogu:D Vím, pro někoho to úspěch asi m,oc neni, ale když nejste zvyklý tak vám to udělá velkou radost;)

Čtvrtek 9.4.2009

14. dubna 2009 v 10:44 | Abigail |  Akcičky

Ráno se Amanda probudila v deset, což je pro mě hrozně moc brzo, ale ještě že jsme vstaly tak "brzo" jinak by jsme nestihly bus ve 12:10.
Am si sbalila věci do batohu a kvůli tomu, že potřbovala na netu na banku tak jsem zapojila notebook, jenže než projedu všechny svoje oblíbený blogy tak to chvíli trvá. Am začala smažit oběd (kuřecí řízky a hranolky) v půl dvanácty jsme vyběhly z bytu a musely navštívit ještě její dvě babičky, naštěstí bydlí blízko sebe. Jenže když sebou taháte tašky z intru tak to neni nejlehčí. Všechno jsme v pohodě stihly a v buse jsme si dokonce i obě sedly...zabraly jsme dvě dvojsedačky, protože jsem si na sedadlo položila svoje zavazadla xP Ve 12:40 jsme byly ve Varech a jely k nám domů. Mamce "chcíplo" auto, takže jsme jely s tetou a tašky jsem měla oproti intru asi o sedm kilo těžší, pitivo na večer;) V šest přišli kamarádky a potom v půl jedenáctý dorazila i Ivushka.
Ještě než dorazila Ivča tak jsem se nechala fotit alá Witch:D Možná sem dám fotky jestli mi je pošle Zee...snad jo:D
Hrály jsme člověče napij se, ale když pijete už šestýho panáka a Zee nic...bylo jí špatně, tak je to trošku blbý. Nakonec jsme to s pitím utly a šly do obýváku koukat na televizi.
Pustily jsme si Puberťačku a Step up II. při tom už začaly holky usínat. Mně se ten film líbí, ale jednička je hezčí. Už chtěly spát, ale já dala do DVD ještě Twilight - u toho jsem začala usínat zase já:D To je tak strašně nudnej film! Jsem se těšila jen na některý scény, úplně natěšená jsem byla třeba na scénu se softballem, když Edward přivedl Bellu domu a Emmett jí mával nožem (Am, je to velkej nůž, ne sekáček xP)a potom konec, kde se mi předvedl Jamesík...já ho miluju*_*
Nakonec jsem donutila kamarádky jít spát až v pět:D Jsem dobrá, mno...

Kruci

14. dubna 2009 v 10:28 | Abigail
Omlouvám se, že články vypadaj tak hrozně, ale on nějak blbne blog - nebo jenom mně?

Středa 8.4.2009

12. dubna 2009 v 16:11 | Abigail |  Akcičky


Potom co jsem ve škole přežila šest hodin se konečně oficiálně rozjely prázdniny. Po škole jsem jela k Amandě. Am si potřebovala něco vyřešit takže jsme to oběhly a udělaly si oběd. Ve tři hodiny jsme měly být u její kamarádky, ale ve tři pět jsme měly oběd teprve hotový a Amanda začala mírně vyšilovat, nevím proč, ale uklidňovala jsem ji, že si počkaj. Nakonec jsme dorazily k její kamarádce a já znovu obdivovala celou její sbírku postaviček z LOTR.
Ve čtyři jsme byli v lese a šly se cachtat do potoka, to nebyl zrovna nejlepší nápad - asi.
Nakonec jsme vyšplhali do kopce a stáli tam, povídali si a znovu stáli. Byl tam kámen, který už na první pohled byl dost nestabilní, ale to bych nebyla já abych se na něm nezečala houpat...když mi to podjelo a já málem hodila záda tak se mi smáli. Já jsem si oddychla a potom se začala smát taky.
Nepily jsme s Am strašně dlouho a obě jsme měly žízeň tak jsme zamířily domů, kde jsme se napily a šly zpátky k jejímu kamarádovi, kde jsme hráli dostihy xD
V deset jsme se vyšli jen tak projít. Šli jsme okolo řeky a na hřbitov. Doopravdy je na hřbitově v určitých místech velká zima...Musela jsem si od Amandy půjčit džíny, protože jsme šli doprovodit jednu holčinu domů a mně by už asi byla zima...
Všechno bylo fajn, jen nás trošku rozhodilo, když její kamarád vyprávěl o tom, jak ho tam honili nějaký idioti, potom jsem se otáčela za každým zvukem a hledala někoho nebo něco.
Probrali jsme film Eragon, Harryho Pottera. Knížky o HP, Eragona a další dva díly.
Bavili jsme se o tom, že film Eragon byl strašně moc nedostačující, že tam vůbec nedali Elvu a Catherinu. Prostě ty podstatný postavy vynechali. Arya, která měla mít "havraní vlasy" je něco mezi blondýnou, zrzkou a světlovlasou herečkou, co to je?!
Četl někdo Brisingra? Kde tam jsou úryvky o mém milovaném Murtaghovi? Am má tu knížku půjčenou a já hledala ty úryvky a nemůžu žádné najít:( HELP!!!
Domu jsme dorazily v půl jedný a v jednu zalehly do postele. Moc ven nechodím - není s kým:( Tak mě potom pět hodin venku vyčerpalo.

Murphyho zákony II.

6. dubna 2009 v 19:41 | Abigail |  Murphyho zákony

Z trochu jinýho soudku:) budu postupně dodávat i k pubescentům, kteří byli první x)


Murphyho zákony

4. dubna 2009 v 23:08 | Abigail |  Murphyho zákony

Zákony pubertální mládeže:

Creekův zákon
Je velmi pošetilé tvrdit dospívajícímu mládenci, že bude mít chlupaté dlaně, když...
O´nanův zákon
No však vy víte.