Únor 2009

Anketa!!!

28. února 2009 v 23:45 | Abigail

Jak víte, slíbila jsem, že už sem nebudu dávat povídky, proto jsem si založila jinej blog, ale nějak nestíhám a proto se ptám. Mám vrátit povidky nebo ne?Příští týden

25. února 2009 v 20:03 | Abigail |  About Us
Příští týden máme prázdniny!!! Uááá, víte, co to je? Po tak strašně dlouhý době bude volno! Jak já nesnášim tu naší školu, jistě to už jsem sem psala, ale nevadí.
Máme snad jako poslední kraj z našeho státu prázdniny, je to hrozným, protože už si s nikým nemůžete dát sraz bez toho aby nešel do školy, protože bych musela jet už ráno atd...takže nakonec to opět dopadne tak, že zůstanu doma sama...vlastně ne, bude tam oxidovat papánek.
Budu doma asi si něco otevřu a budu koukat na film, půjdu se psem ven, už strašně dlouho někomu slibuju, že se podívám po místě na letní stanování. Jsem zvědavá, jak se dostanu přes potok, asi si sundám botky a rychle se přebrodim...už bude březen nebudu vypadat jak magor. Hlavně ta voda je tak ledová, že vám přijde, že je teplá:D
Vlastně mám program, to, že půjdu s kamarádkama do čajky, ale to je na jedno odpoledne.

Mám radost!

25. února 2009 v 19:40 | Abigail |  About Us

Mám radost!!! Dneska jsem normálně měla radost!
Udělala jsem kamarádce radost a já měla taky radost...je to složitý, mám prostě radost když má někdo jinej radost a snažim se to dávat hrozně najevo a tak radost šířit dál...začíná mi mírně hraba, nevadí...
A mám taky radost z toho, že v pátek nemusim do školy! Zapůsobila jsem na mamku svým šarmem a naštěstí ji přemluvila, takže zítra jedu z intru domu....hurá!!!

Nová SB přidána;)

25. února 2009 v 19:33 | Abigail
Přidala jsem si nová SB, která chtěla i který nechtěli:) takže novou je třeba Alecta, další potom jsou holčiny Nicky & Katty a nakonec taky Verush;) neboli Kelly:)
Jsem ráda, že jsem si vás přidala, takže vítejte na mým blogu?:D

Happy Birthday for Leničku:)

25. února 2009 v 0:01 | Abigail |  Happy Birthday

Zdroj: monmar.blog.cz

Kill Me!!!

24. února 2009 v 22:46 | Abigail |  About Us
Máte sami sebe rádi? Gratuluju!

Christopher Dalton - Cesta do školy

22. února 2009 v 0:25 | Abigail
"Přišel ti dopis." Oznámila vychovatelka dětského domova chlapci, který ho dychtivě vzal a roztrhl obálku.
"Kruval?" Zeptal se překvapeně. "Čekal jsem Bradavice…" hlesl tiše.
"Buď rád. Do Kruvalu se mohou dostat jen čistokrevní kouzelníci." Poučila ho mateřsky vychovatelka. "Tak doufám, že se na další školní rok pořádně připravíš, aby jsi nám tam neudělal ostudu." Řekla o poznání chladněji.
Nadešly poslední dva týdny do konce prázdnin a malý Christopher měl jet do školy s dalšími dětmi, kterým bylo také jedenáct let. Vychovatelky se spolu s nimi vydaly do Příčné ulice pro jejich potřebné věci. Vše, co potřebovali, si nakoupili, i když třeba z "druhé ruky". Christopher, i přesto že žil v kouzelnickém sirotčinci, měl poměrně dost peněz. Rodiče mu je nejspíš šetřili. Čas se rychle překulil na poslední den prázdnin a vychovatelky odvedly jednoho nováčka po druhém na nádraží King´s Cross, z kterého jeli do Bradavic, některé do přístavu na loď do Kruvalu a některé poslaly do Krásnohůlek. Christopher měl všechno nové, takže se mu na lodi nikdo nemusel posmívat, a jelikož byl přátelský a otevřený, zanedlouho se seznámil se spousty novými lidmi. "Ahoj," řekl vcelku v pohodě "můžu si přisednout?" Dívka, na níž byla mířena otázka, na něj jen lhostejně koukla a pokrčila rameny.
"Jak chceš." Znovu se začetla do své knížky a Chris začal přemýšlet, jak by se s ní mohl lépe poznat.
"Já jsem Christopher Dalton" vypálil ze sebe rychle. Nad tím se dívka musela usmát a podívat se na něj.
"Amélie Lestriel de Saint." Odpověděla jednoduše.
"Těší mě."
"Odkud jsi?" Zeptala se první, což ho překvapilo.
"Žiji v kouzelnickém sirotčinci v Anglii. Rodiče jsem bohužel nepoznal." Pokrčil rameny. "A odkud jsi ty?"Zeptal se na oplátku.
"Narodila jsem se v Anglii. Poblíž Nottinghamu,"odmlčela se, "takže ty jsi ze sirotčince?"
"Hm…" zavrčel.
"To není nic špatného," začala se rychle bránit, "jen jsem se zeptala."
"Já vím. Pouze nevím, jak mě díky tomu přijmou ostatní."
"Určitě bez problému," povzbudivě se na něj usmála "přijdeš mi fajn." Podíval se na ni, v ruce držíc knížku o bylinkách. "Máš rád byliny?" Zeptala se.
"Jo, ty taky?"
"Ani moc ne. Mým snem rozhodně není hrabat se v mokré hlíně."
"Aha…" zamumlal trochu sražený tím, co řekla.
"Ale když tě to baví…" Otevřela svou knížku o černé magii.
Tím rozhovor ukončila. Podíval se na to, co čte ona, a potom pochopil, že už ji nudí, a že tímto ukončila jejich konverzaci. Otevřel si rovněž svojí knížku a ponořil se do ní.

Happy Birthday for Adéll

20. února 2009 v 0:01 | Abigail |  Happy Birthday

Zdroj: monmar.blog.cz

SB

18. února 2009 v 0:01 | Abigail
Jestli se najde někdo, kdo by se chtěl stát mým SB a nebliká mu pozadí, ani nic jinýho, nadšeně ho přijmu:) Tak jestli o mě někdo stojí tak se ozvěte;)


Chcípl tu pes!!!

17. února 2009 v 23:18 | Abigail
Takže lidi myslím, že by jsme s tím měli něco udělat, pište do komentů a normálně se v nich bavte, je hrozný když je tu taková nuda! A nebo je to tak nezáživný?
No pište!!!

Happy birthday for Ivethku

17. února 2009 v 0:01 | Abigail |  Happy Birthday


Zdroj: monmar.blog.cz

Další new desing

16. února 2009 v 20:23 | Abigail
Menší změna vzhledu, opět...to mi Remus & Nymph moc dlouho nevydrželi, ale někdy se k nim možná zase vrátim:) teď jdu do motýlků:D Co vy na to?

Změna

15. února 2009 v 21:11 | Abigail |  About Us
Takže vám sem dávám fotečku s mojí "menší" změnou:DFujky!!!!

14. února 2009 v 23:52 | Abigail
Určitě jste si toho nevšimli, kdo by si toho všiml...stáhla jsem všechny svoje povídky a zruším zřejmě i rubriku, protože k čemu mi je? K ničemu! Nehodlám už se vytahovat něčím, co neumím, takže...

Zathura

14. února 2009 v 20:48 | Abigail |  Filmy
Zathura
Vesmírné dobrodružství

Už zase...

13. února 2009 v 16:36 | Abigail |  Momentky

Dneska už je zase další maturák...no, ale tenhle rok je to naštěstí poslední;) Tak to snad nějak přežiju;) určitě a nakonec se mi to bude líbit, jako vždycky přijdu domů a budu utahaná, jak kotě. Spí u mě kamarádka (Amanda) a pořád bude říkat, jestli mi nevadí, že u mě bude spát...nevadí! Njn, některým lidem to nestačí řict jen jednou x)
Jo, doufej, že mamka něco nakoupí:D Jak je často v práci tak máme nějak málo jídla, ale čínský polívky to jistí:D

Proud času

13. února 2009 v 16:28 | Abigail
Hraje zde David Thewlis/Remus Lupin

Help me!

12. února 2009 v 20:45 | Abigail
Potřebuju poradit...s kamarádkama jsme se rozhodly, že by jsme mohly něco napsat, neříkám, že to dám na net, ale potřebuju pomoct.
Můžu psát:
Komixáře: To, co nakreslí se stane skutečností, dalo by se říct, že píše ostatním budoucnoust, donutí je udělat to, co chce on.
(m. pozn. ale je to náročný na psaný a musí se hodně popisovat, co nakreslil atd.)
Pyroman: Byl by to člověk, který pomocí myšlenek dokáže cokoliv zapálit. Jestliže je v psychickým vypětí nebo nervózní dokáže cokoliv zapálit i mimoděčně.
Empatik: Dokázala by cítit pocity jiných a i když se často ovládá, občas je emocí moc...
Telepatik: Slyšela by myšlenky ostatních...
...dál by se příběhy rozvíjely samozřejmě:)