Shrnutí Vánoc

26. prosince 2008 v 13:30
Tak tedy nevím 24.12. jsem vstala v deset a potom po mně máma chtěla ještě bůhví co pomoct. Nebavilo mě to, jak jinak, že? Určitě to znáte: chcee odpočívat a koukat na pohádky a někdo na Vás pořád řve a říká, že jste k ničemu, že ani nepomůžete atd...
Přemýšlela jsem jestli Vánoce miluju a nebo nenávidim...v jednu chvíli jsem si říkala, jak Vánoce nenávidim a obulela jsem to a potom najednou se to všechno změnilo a říkala jsem si, že ty Vánoce jsou vlastně v pohodě. Rozbali jsme dárky a měla jsem samozřejmě největší radost z toho, co jsem si koupila sama: Bajky barda Beedleho...prostě úžasný!!!

25.11. jsem vstávala až v půl dvanáctý a v půl jedný jsme měli být u babičky...dorazili jsme v jednu, ale bylo to v pohodě. U babičky není, co dělat a tak jsme seděli na gauči a koukali na televizi - užasné prožití dne *protáčim oči* No a babička nám nalívala takovej hnusnej likér...ble už nikdy!!! A potom jsem měla většinou vodku s tonicem, což mi dělalo dobře:) šli jsme do Otovic na oslavu narozenin, která byla skvělá - vždycky je to příjemný sejít se takhle s rodinkou a potom jsme šli pěšky domů mohli jsme domů dorazit okolo půl dvanácty, ale to by jsme nebyly my (mamka a já) a tak jsme zakotvily u sousedů, kde jsme ztvrdly až do půl jedný a potom jsme šli domů:D V jednu jsem zalehla a usnula:)

A dneska je 26.12. a zatim se nic nestalo:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 26. prosince 2008 v 22:30 | Reagovat

Projevená závislost na RPG:D

2 Abigail Evans Abigail Evans | 27. prosince 2008 v 16:35 | Reagovat

Njn co naděláš:D

3 Baruuss Baruuss | 27. prosince 2008 v 17:08 | Reagovat

NicxD Já bajky nedostalal, ale moje dvě ségry joxD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.