Do jaké rodiny?

29. prosince 2008 v 22:48 | Abigail
Do jaké rodiny ze světa HP by jste se chtěly dostat?


Máte možnost se dostat do urozeného rodu Blacků, kteří si potrpí na čistokrevnosti a zvycích. Domluvené manželství je zde přirozené a normální, mučení jako výchovný prostředek také. Ale rodina je vážená a uznávaná - spíše ze strachu než z respektu. Zde se často berou vzdálení příbuzní mezi sebou, aby se zachovala čistokrevná linie. Ovšem nemusíte být po vůli rodičů as. Sirius Black, avšak asi vás vydědí a budete krvezrádci, přesto bych do téhle rodiny chtěla asi nejvíc.

Dále by tady mohla být také rodina Malfoyů, ta si zakládá na strachu, jak jinak. Je to hodně podobné jako u rodu Blacků, také mají rod sahající až do středověku a také se považují za čistokrevné.
Do této rodiny bych moc nechtěla, i když není nepříjemné mít vlivného otce, kterého se všichni bojí a proto ti projde úplně vše...;)

Dále by tady mohly být rodiny polovičních kouzelníků, takže asi jako rodina Seamuse Finnigana. Rodina skládající se z jednoho člena rodiny kouzelnického původu a druhého mudlovského a nebo motáka, kteří jsou vcelku vzácní. Je asi lepší vědět, že ten druhý je kouzelník nebo čarodějka, protože by to potom mohla být docelá rána pod pás, ale co takové rodiny nejsou špatné - žádné nejsou špatné. Jde spíš o to, že v těchto rodinách se nelpí tolik na zásadách jako u čistokrevných.

A nakonec zcela mudlovský původ, jako rodiče Hermiony Grangerové, rodiče neví o zvláštních schopnostech dětí často až do jedenácti let, kdy jim přicházejí dopisy. Samozřejmě pokud babička, která ještě žije, je čarodějka tak o tom ví. Mudlovší kouzelníci mají v rodokmenu kouzelnickou krev, ale je to již dávno takže se projeví až na jejich pra - pra - pra - vnoučatech či co to je. Někdy o tom nejsou ani zmíňky, ale kouzelničtí předci jsou jistí, protože mudlovským rodičům se nemůže narodit kouzelnické dítě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 30. prosince 2008 v 18:21 | Reagovat

K Malfoyům xD

2 Kirstie-san ( たかし) Kirstie-san ( たかし) | Web | 2. ledna 2009 v 22:28 | Reagovat

Blackovi XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.