Prosinec 2008

U kamarádky

31. prosince 2008 v 0:10 | Abigail Evans

Spím u kamarádky a dneska jsem dělala něco na naložení masa. Mě pustit do kuchyně to je, jak bezrukýho posadit k šití, prostě docela mi to šlo, jenže když jsem dávala bramborovej škrob tak on pořád nechtěl ven, no a potom ho skončilo víc na mně než v míse. Potom jsem měla pepřit...kamarádka pořád víc, víc a já jsem potom do toho ťukla víc a vysypala ho tam trošku víc:D Páni to je ale "vic" ve větě, co? Takže místo čtyř vajec se jich tam muselo dát pět...já říkám kuchyni se vyhýbám jak čert kříži...ne dobře uvařim z pytlíku.
K čemu se vám tady přiznávám? Ale co, nikdy nebudu ta která se zdržuje v kuchyni déle, jak na již uvařené jídlo.
Byly jsme taky podívát se na zamrzlým nezemrzlým rybníku...všechno v pohodě dokud jsem neslyšela křupat led...to jsem se vyděsila a šly jsme raději domů. Kde jsem kamarádce zasedla počítač...jsem zlá, ale já musim - asi jsem závislá.
Je 0:04 a kamarádka mi tady ještě neusnula to je dobrý...ona chodí brzo spát...njn neni jako já, že by na netu byla až do tří do rána...to už se mi zdálo trošku přehnaný, ale byla to zábava.
Dneska je Silvestr, lidičky, tak si ho pěkně užijte a nevožerte se!
Kamarádka konstatovala, že prý mám kruhy pod očima, jak neočekávané:D To určitě není mím ponocováním, ale já za to nemůžu já jsem sova. Dlouho do noci ponocovat a potom dlouho do dne spát...Víte, že už jsem se dlouho nevyspala? No fakt, vlastně celý prázdniny skoro...pořád po mně někdo něco chce a já už musim vstávat v deset...udělám si jeden den a budu spát do dvanácti a je to...tak jo kamarádka už mě vyhání:D Tak dobrou noc a HEZKÝHO SILVESTRA!!!

POZOR: Na prsty aby jste je nenechali u petardy nebo něčeho podobnýho, jo a záchytka je drahá tak pozor na to aby vás neodvezli.

29.12. 2008

30. prosince 2008 v 23:42 | Abigail Evans

Dávali na primě film z roku 2004, "Chyťte tu holku" ve kterém byla do hlavní role obsazena Kristen Stewart známá z filmu Twilight (Stmívání)

Do jaké rodiny?

29. prosince 2008 v 22:48 | Abigail
Do jaké rodiny ze světa HP by jste se chtěly dostat?

Shrnutí Vánoc

26. prosince 2008 v 13:30
Tak tedy nevím 24.12. jsem vstala v deset a potom po mně máma chtěla ještě bůhví co pomoct. Nebavilo mě to, jak jinak, že? Určitě to znáte: chcee odpočívat a koukat na pohádky a někdo na Vás pořád řve a říká, že jste k ničemu, že ani nepomůžete atd...
Přemýšlela jsem jestli Vánoce miluju a nebo nenávidim...v jednu chvíli jsem si říkala, jak Vánoce nenávidim a obulela jsem to a potom najednou se to všechno změnilo a říkala jsem si, že ty Vánoce jsou vlastně v pohodě. Rozbali jsme dárky a měla jsem samozřejmě největší radost z toho, co jsem si koupila sama: Bajky barda Beedleho...prostě úžasný!!!

25.11. jsem vstávala až v půl dvanáctý a v půl jedný jsme měli být u babičky...dorazili jsme v jednu, ale bylo to v pohodě. U babičky není, co dělat a tak jsme seděli na gauči a koukali na televizi - užasné prožití dne *protáčim oči* No a babička nám nalívala takovej hnusnej likér...ble už nikdy!!! A potom jsem měla většinou vodku s tonicem, což mi dělalo dobře:) šli jsme do Otovic na oslavu narozenin, která byla skvělá - vždycky je to příjemný sejít se takhle s rodinkou a potom jsme šli pěšky domů mohli jsme domů dorazit okolo půl dvanácty, ale to by jsme nebyly my (mamka a já) a tak jsme zakotvily u sousedů, kde jsme ztvrdly až do půl jedný a potom jsme šli domů:D V jednu jsem zalehla a usnula:)

A dneska je 26.12. a zatim se nic nestalo:)

Něco na mě leze...

9. prosince 2008 v 17:22 | Abigail Evans |  Momentky

Asi na mě něco leze...pálí mě v krku a pořád mám pocit, že musim kašlat:( Doufám, že budu 22.12 zdravá...kdo ví, ví...

Stane se, co se má stát IV. část

9. prosince 2008 v 17:20 | Abigail Evans |  Povídky
David s Abigail došli na vybrané místo.

Stane se, co se má stát III. část

8. prosince 2008 v 17:57 | Abigail Evans |  Povídky
David s Abigail došli k vysokému kopci.

Stane se, co se má stát II. část

7. prosince 2008 v 19:32 | Abigail Evans |  Povídky
Pokráčko


Nejspíš v neděli

5. prosince 2008 v 22:35 | Abigail Evans
Takže povídku bych sem dala, ale jde o to, že nějak nefunguje směrovač textu...

Stane se, co se má stát I. část

4. prosince 2008 v 20:54 | Abigail Evans |  Povídky
Už po staletí se táhne boj mezi upíry a vlkodlaky....For me

3. prosince 2008 v 20:44 | Abigail Evans |  Momentky


Ahojte lidi vím, je to jen hloupost...Ne pro mě je to hrozně důležitý, takže na týhle stránečce je povídka pro mě od kamarádky tak se tam pls jukněte děkuju


Vím je to publikace jinýho blogu, ale já musela:-* Zatím pa